Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praca z uradu prace

Príspevok v téme: Praca z uradu prace
zufalica

Som evidovana na urade prace, ale teraz sa rozhoduju ci vyberu mna do jednej predajne alebo niekoho ineho. Ta praca nie je v meste mojho bydliska. Pracovala som tam vcera, este idem dnes a zajtra. A moj problem spociva v tom, ze v stredu sa mam ist podpisat, co ale kvoli tomu, ze tato praca je 2 hodiny cesty od mojho bydliska nestiham. Rozmyslala som nad tym, ze im v stredu zavolam a poviem, ze som v tomto meste, kde som teraz na pohovore, a ze im donesiem v piatok, kedze vo stvrtok nerobia vyplnene tlacivo, ze som v stredu bola na pohovore. To tlacivo uz mam so stredovym datumom vyplnene. Este by som im povedala, ze mi volali az v utorok vecer, ze mam na druhy den prist na pohovor, a to som uz mali na urade zavrete, takze som im uz nemala dat ako vediet.. Ide tiez o to, ze v tejto praci nemozem povedat, ze a viete v stredu nepridem, lebo sa musim podpisat, lebo by vybrali tu druhu, uz len preto ze ta je z tohoto mesta a neboli by s nou problemy ako so mnou. Som zufala..Bojim sa, ze ma vyradia z evidencie

zufalica

uz som volala na urad prace a povedala som pravdu, ze som na 3 dnovom pohovore a povedali mi, ze staci, ked pridem v piatok :P

ja..

prosím ťa, kvôli tomuto isto nie.. mne sa kolko krát stalo, že som to nestihla presne v ten den, ako som mala prísť sa hlásiť, tak som došla bud druhý den, alebo ked sa mi proste dalo.. väčšinou som sa vyhovorila na pohovor, či zdravot.problémy. a pohoda.. tak nestresuj :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.