nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

blondula

ako vidim,je to este aj klamar klamarsky !! tu nejde o to ci ona ma hrdost alebo nie !! podvadzal ju a este aj chce zvalit vinu na nu !! je to kreten a ja by som urcite to len tak nenechala a dala vediet aj druhej strane ako sa veci maju !! tu uz nie je co riesit a zachranovat !!
a preco sa chce pomstit ?? asi preto,ze sa to dozvedala a je to uz iste ! viem si predstavit ako sa asi citi a ta zlost a sklamanie sa neda opisat !! urob ako uznas ty za vhodne a nepytaj si tu rady !! ja sa drzim svojho,NENECHALA BY SOM TO LEN TAK !!!

trojka333

Neviem či to dokážem riešiť chladnou hlavou...som ako medzi dvoma mlynskými kameňmi....možno by som časom zabudla, ale odpustiť???? Neodpovedal mi na otázku, že prečo nám to urobil, iba povedal, že neurobil nič, a ja si vymýšľam, chce odo mňa dôkazy...ale ja ich mám viac než dosť...on si ale na každý nájde odpoved, alebo výhovorku...sú to samé smešne veci čo si vymýšľa...vraj si musel vykázať dovolenku a vyčerpá ju nikedy neskôr...v čase ked ja som chtiac nechtiac šla na výlet s deťmi sama, ( on vraj musí do práce), ale vykázal si na ten deň dovolenku...tak ja neviem, stále iba klame a zapiera.

Nicoll

trojka,neries pomstu,ani manzela dotycnej...ries vas vztah,porozmyslaj ci si ochotna odpustit mu a dalej fungovat vo vztahu s manzelom,alebo neveru nedokazes prekusnut a v tom pripade je rozchod najlepsie riesenie,ktore netreba odkladat a silit nieco co nema zmysel...drzim palce

čerešňa

trojka333 teraz vôbec nerieš ako sa pomstiť tej žene, budeš len zbytočne mrhať svojou nenergiou. Snaž sa hodiť reč s manželom, prečo to robí a čo mu pri Tebe chýba. Však už si si určite aj sama položila takúto otázku. Tvrdíš, že to popiera, teda Vás nechce opustiť a záleží mu na tom, aby to medzi vami fungovalo, len hold našiel si milenku. Ani to hneď nerieš rozchodom, no jasne mu daj na javo, že sa musí rozhodnúť čo chce. Časom to všetko možno uvidíš inak.

User_37597

ty by si mala byt ta inteligentna a nerobit este viac zleho ako je.kasli aj na nu aj na neho...pises tu o tom ze co povedia deticky..no nic..myslis si ze im viac ublizi rozhodnutie kedy odist od neverneho manzela alebo to ze ich otec ma este okrem teba inu "tetu"?
ak mas kam ist zbal sa a odit.raz sa popalis,raz odpustis,raz zabudnes druhy krat sa popalis a znova to iste dokola.

blondula

ja som velmi impulzivny clovek ! ako sa poznam,nic by som muzovi nepovedala,obliekla by som sa,sla k domu kde byva jeho milenka.ale musel by byt doma aj muz a pekne by som to povedala a cakala ako by sa zachoval muzicek keby domov prisiel a henta by sa stazovala !! a keby jej muz doma nebol,asi by som je rozbila hubu !!! :DDDD sama si uvedomujes ze si pre neho len handra ! starsim detom vysvetli co sa deje a utekaj od neho kade lahsie !!!

trojka333

no áno zhnusil sa aj mne, aj som mu to už povedala, lebo sme to rozoberali...teda viacmenej ja....samozrejme všetko popiera, nechce si pripustiť, že urobil chybu a že nám tým veľmi ublížil, ide to zvaľovať na mňa, tie väčšie deti by to možno pochopili, ale čo to maličké, ktoré je na tatínka veľmi naviazané??? posielam ho preč, nech ide k nej(je vydatá) ale on stále všetko popiera....asi si myslí, že to takto bude fungovať nadalej, že bude chodiť na ňou, ale doma ho aj tak bude čakať kompl. servis. Ja som len handra...preňho. Alebo ako sa pomstiť jej? zavolať jej manželovi???