Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Ema1231

Čerešňa a JánPavol nemoralizujte. Sebaúcta, odpustenie, oľutovanie... Všetko sú to slová, ktoré pre každého znamenajú niečo iné. Kto zmeria, a povie, už toho bolo dosť, už sa naplnil význam? Vy to chcete rozhodnúť za ňu? Ľudia nie sú dokonalí, hocikto sa môže pošmyknúť. Treba ho definitívne odpísať?
Je tu jeden dôležitý aspekt a to je Trojka s deťmi, ktoré boli bez vlastného pričinenia zatiahnuté do tejto bolestivej situácie. Má páliť mosty len preto, aby okoliu niečo dokazovala? Nechajte ju, nech sa teraz rozhodne sama. Okrem iného, musí myslieť aj na existenciu detí a svoju. Teatrálne odchody, vyhadzovanie kufrov a tak pod. jej nezabezpečí strechu nad hlavou ani dostatok financií na život. Toto všetko treba premyslieť a zapojiť do rozhodovania. Ja jej neradím, zostávať za každých okolností. Ja ju podporujem v jej rozhodnutí, pretože ona najlepšie vidí do situácie. Ľudská pamäť má našťastie schopnosť zabúdať na to zlé.

čerešňa

trojka333 dobre, potom s Tebou súhlasím, ale v prípade, že by si mala niečo podobné ako za posledné mesiace zažívať pravdidelne, tak ver, že Ti bude lepšie bez neho. Keď je šťastná mamina, sú šťastné aj jej deti. Ja dúfam, že si Tvoj manžel naozaj vstúpil do svedomia a že si uvedomuje čo by vo vás stratil.

trojka333

nie som slepá, neboj ale ked mi povedal, že s tým prestal, tak mu musím predsa dať šancu, aj mu ju dať chcem a po čase sa ukáže, ako to vlastne je - nie ???? Myslím že sa mi oplatí počkať aj kôli deťom aj kôli sebe, lebo ja ho žiaľ stále ľúbim

čerešňa

trojka333 čomu nerozumieš? Ostávaš s mužom ktorý Ťa podvádza len preto, že je otec Tvojich detí? A na čo je to dobré? Komu to akože prospeje? Tvojim deťom? Ale veď keby si sa s ním rozišla, oni by neprišli o svojho otca, ale spýtaj sa sama seba, či sa dokážeš pred deťmi pretvarovať aká s ich ocinom šťastná. Lebo bez tej pretvárky budú viac trpieť, deti to vycítia, že niečo nie je v poriadku. Ak manžel s tým prestane a oľutuje, že mal milenku, polepší sa, tak sa Ti oplatí vyčkať kvôli deťom, možno aj kvôli sebe, ale inak to nemá význam to si uvedom.
Jan Pavol Ti píše o sebaúcte, ak nejakú máš tak to musíš chápať, lebo ostávať slepá pred činmi Tvojho muža, ktoré Ťa zraňujú, je smutné.

JanPavol

Si myslim ze je to aj o sebaucte. Nechat sa vedome podvadzat? No neviem. A bola tu spominana dovera a rodinna pohoda. Chlapov je na svete kopa, naco si nicit zivot s takym...

trojka333

Ema1231 - Ďakujem ti, dnes som na tom omnoho lepšie ako to bolo na začiatku. možno aj preto, že ho už toľko nešpehujem,nekontrolujem, lebo ked to bude chceť urobiť znovu tak to urobí aj poza môj chrbát. Viac sa venujem príjemným veciam teda deťom, ale nezabúdam ani na seba, robím veci, na ktoré som si predtým nevedela nájsť čas a ktoré ma bavia, beriem to s nadhľadom a snažím sa nebyť sťíhačkou, lebo to mu asi najviac vadilo, aj mne by to vadilo, kebyže to robil on mne:o(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevera - čo robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk