nevera - čo robiť

Príspevok v téme: nevera - čo robiť
trojka333

Prosím pomôžte mi...pred pár dňami som zistila, že ma manžel podvádza už nejaký ten čas. Tušila som niečo, ale nikdy som si nemyslela, že mi toto urobí. Máme tri detičky, nechem im mojím rozhodnutím ublížiť....pripadá mi to ako nejaký začarovaný kruh, z ktorého neviem ako von. Lebo keby som neodpustila a rozviedla sa, tak deti trpia, majú ho veľmi radi. Ak by som zostala a snažila sa zabudnúť, tak by som mu už asi nikdy nedokázala veriť...som z toho zúfalá pomôžte mi...svojimi radami alebo skúsenosťami

Laurina22

Ja som to tak pochopila,ze ho mala az potom.

Tak ci onak,uprimne,kolko poznas 21 ci 23 rocnych osob,ktore myslia svoje vztahy v dnesnej dobe vazne?

Je nas velmi malo

Laurina22

Ja nehovorim ze robila dobre,pretoze nerobila.Ale ju samu to dobehne...raz.

Ale ona tej zene neslubila vernost pred oltarom,nema s nou deti,nezdiela s nou spolocnu postel.

Tu ide v prvom rade o muza.

MIA78

MAS PRAVDU VED ONA NIKOHO NEPODVADZA JE SLOBODNA
TO ON BY SA MAL HAMBIT

VED ALE AKA JE PRAVDEPODOBNOST ZE KED MA CHLAP PRILEZITOST NA SEX POVIE ,,NIE,,?
MYSLIM ZE VELMI MALA CI UZ JE ZENATY ALEBO ZADANY SEX JE SEX...

TO SU CHLAPI

trojka333

Dobre, ja tiež niekoho milujem už niekoľko rokov, ale nezahýbam vlastnému mužovi, je to len v rovine priateľstva, pokiaľ to chceš takto udržať aby to zostalo pekné, tak si povieš, že dosť toto sú hranice za ktoré nepôjdem, nie????? ľahko sa to píše možno, ale ak niekoho naozaj miluješ, tak mu nechceš ublížiť, hlavne ak obaja máte vlstné rodiny