Aky nastupny plat?

ojka

ver mi, že stále lepšie ako minimálna mzda :) až potom by si si povedal, že to nie je bohviečo ....
a potom by si mal byť ešte stále rád, že pracuješ a mzdu, aj keď minimálnu, ti vypácajú načas :)

ojka

aj keby to bolo 600 € v čistom, tak aj to by som brala všetkymi desiatimi. Také číslo by sa mi na výplatnej páske tiež páčilo :D

tralabuli

praveze nie v čistom :D teda to uz vo svojej ročnej sprave činnosti nemaju napisane ze tych 880 je v hrubom ale tak myslim si ze to bude tak, cize v cistom keby som dostal 600 podla mna mozem byt rad.

ojka

tralabuli,taký plat si ho popýtať môžeš, ale podľa mňa ho nedostaneš....
druhá vec, u nás vo firme, keď si ľudia zapýtajú na pohovore viac, tak sa s nimi automaticky do budúcnosti neráta, resp. s nimi dohodnú nižšiu mzdu.... bohužiaľ, dnes je taká doba...
ak ťa zamestnajú, tak možno po skúšobnej letote ti mzdu ešte zvýšia, alebo aj neskôr...
ak by som ja mala takú mzdu v čistom vo ZV, ako ty píšeš, tak sa sťahujem :D Na Zvolen to je veľmi pekná mzda.

tralabuli

ano treba a vo zvolene, ale dalsia vec ktoru som zistil je ze ze tato organizacia odmenuje zamestnancov podla zakona 553/2003 tak teraz neviem, ci sa riadit podla priemeru co tam maju alebo zakona.

tralabuli

Dobry den prajem, chcel by som sa spytat orientacne aky si moze podla vas popytat nastupny plat absolvent inzinier v organizacii, kde je priemerny plat technicko hospodarskych vysokoskolskych pracovnikov 880e, ak poviem napr. 850 velmi to nadhodnotim tym ze nemam prax?

tralabuli

Dobry den prajem, chcel by som sa spytat orientacne aky si moze podla vas popytat nastupny plat absolvent inzinier v organizacii, kde je priemerny plat technicko hospodarskych vysokoskolskych pracovnikov 880e, ak poviem napr. 850 velmi to nadhodnotim tym ze nemam prax?