Aky nastupny plat?

odpoved

nooo mohla by som sa vykašľať na VŠ ak by bolo mojou víziou plat 500e v čistom...

ja mam skončenú strednú školu, pracujem pre známy slovenský internet. portal. celé dni si válam šunky v kancelárii, denne odrobím tak 7 hodín a spokojne odchádzanm domov s platom 700e plus provízie podla šikovnosti (môžu byť aj vo výške platu) a mam len niečo po 18tke... takže ak chceš VŠ, stanov si vyššie ciele, alebo sa snaž o niečo viac aby si si našla lepší job. a okrem toho vš sociálna práca ti určite nezabezpečí lepšiu budúcnosť.. veľa šťastia

bibi123

no v IT to tiez nie je take ruzove, mam kamarata, co v tomto obore zarabal 600v cistom v BA, vykaslal sa na to a predava stavebny material, vraj tam viac zarobi:O)))(hlavne IBM, DELL, ..strasne zdieraju ludi), dalsi kamarat, co robi weby, administratora pre jednu firmu zaraba 5.50na hodinu v cistom, tiez povedal, ze sa ide na to vykaslat a ide si robit svoj biznis...

vevericka

janka asi tak nejak, este by som tam priadala jednu podmienku.cloveka to musi bavit, lebo ak nie..potom sa iba trapi nad knihami..:)

jankaaaaaaaaa

vysoku skolu si treba vyberat hlavne podla tvojich vedomosti a moznosti, teda podla toho naco mas. vela ludi sa hrnie na nejaky super odbor z ktoreho je dobre uplatnenie ale po prvom ci druhom rocniku vyletia lebo to nezvladaju, alebo nemaju vobec nato aby vystudovali vs

talentmania

tak zo zaciatku som si hladala velky obchod ze bude pre mna urcite lepsi ved tam sa bude dat kam zasit cha cha som si myslela.To bolo hrozne roboty strasne vela a prijem ziadny:(Tak ak ti mam poradit treba si hladat co najmensi obchodik s co najdrahsim tovarom prace budes mat malo ako ja a ludi tiez ale zase ti staci ked ti za den pridu tak max.4 az 5 ani to nie a trzba je za vodou:)))Ano robim v jednom nakupnom centre ale nie kazda predajna ma taky prijem ako mam ja ono sa to asi pohybuje cca predavacky 400 v cistom :)

Jahodka5

talentmania - a robíš v niektorom z tých velkých komplexov ako je Aupark a pod??? a namakáš sa ako predavačka asi dost, nie??? či ta to aj bavi ta praca???