Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?

Príspevok v téme: Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?
veron25

Ahojte dnes som zistila ze som tehotna podla dvoch testov. Nie je to az take prekvapenie lebo som to jednak tusila a ajednak sme sa priatelom az tak nebranili.... V juni som skoncila VS a teraz som nezamestnana, hladala som si pracu ale tak na tu uz mozem pravdepodobne zabudnut :) Chcem sa spytat ci mi viete poradit ako najlepsie sa da vykluckovat v pravnych veciach aby som mala narok aspon na nejake prispevky. Ci ma pre mna zmysel sa este zamestnat, lebo mam jednu ponuku ktoru by som mohla pracovat aj s domu, ved bezne zeny pracuju do 8 mesiaca. Ak mate skusenosti prosim poradte mi lebo s priatelom na tom financne niesme najlepsie takze aj par eur navyse nam urcite pomoze....

Maoam

skus studovat, pracovat, mat dieta a este platit drahy prenajom a nemat ziadnu pomoc ani rodicov, ani okolia tak a take zeny su tiez

Maoam

takze bez pomoci okolia by to bolo ovela horsie, je lahke sa chvalit, ked byt kupili rodicia a priatel tiez vela plati, rodicia pomahaju s dietatom...to si hrdinka teda

LETICIA

nie, lebo zijem s priatelom a byt mame. co kupili nasi, alebo druha babka malemu pred porodom, bola ich len dobra vola a stale mu nakupuju a ja to ani neziadam.

xy:)

Leticia, a ty si nepozerala kto ti co da, ked si bola tehotna ako studentka? urcite ti mamina s dietatom pomaha, alebo stara mama, mi nehovor, ze nie. sama by si to urcite nezvladla, tehotne studentky su odkazane na pomoc hlavne svojich rodicov. a kde si s dietatom byvala? u mamy? alebo si si stihala platit podnajom? tych vyhod matiek-studentiek naozaj vela nie je. iste, niektore sa v tej situacii ocitnu, a zvladnu to - ako napr. ty. ale v zivote ma nepresvedcis, ze je lepsie sa spoliehat na pomoc okolia, ako sa najprv zabezpecit.

Laurina22

Ved ano Leticia,mas pravdu,kazdy si to zariadi podla seba.

Ja vravim,ze by som to tak nechcela.

Ale zas vidim,ty si spokojna,tak drzim palce:-)Nech sa rodinke dari.

LETICIA

no alno, ale nebude drzat 3 roky, alebo niekto co si spravi dieta po skonceni vysky, nema nic, kam sa vratit.
kazda si zariadi tak, ako jej to vyhovuje.

LETICIA

neviem ale v mojom okoli aj teta mala bejby po 30tke bola s nim pol roka a isla do prace, ja si neviem rpedstavit sediet 3 roky doma na materskej a pozerat kto mi co da, maly mi chodi do skolky a je tam spokojny, ma raddeti a lepsie sa tam zahraje ako so mnou. a mame dostatok casu aj na seba, a stiham sa ucit v praci, teraz skolu nemam zacina mi az koncom setembra a je to skola ktora ma bavi, lebo pravo bol moj sen a naucim sa raz dva cize doma sa uz neucim vobec, viem si zariadit veci, ze mam cas na vsetko. ale niekto take vymozenosti nema, aspon v 0tke si mvylozim nohy a poviem, ze mam odrastene dieta a nemusim sa trepat na matersku, potom sa tazko zhana praca.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotna a nezamestnana. A co teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk