Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?

Príspevok v téme: Som tehotna a nezamestnana. A co teraz?
veron25

Ahojte dnes som zistila ze som tehotna podla dvoch testov. Nie je to az take prekvapenie lebo som to jednak tusila a ajednak sme sa priatelom az tak nebranili.... V juni som skoncila VS a teraz som nezamestnana, hladala som si pracu ale tak na tu uz mozem pravdepodobne zabudnut :) Chcem sa spytat ci mi viete poradit ako najlepsie sa da vykluckovat v pravnych veciach aby som mala narok aspon na nejake prispevky. Ci ma pre mna zmysel sa este zamestnat, lebo mam jednu ponuku ktoru by som mohla pracovat aj s domu, ved bezne zeny pracuju do 8 mesiaca. Ak mate skusenosti prosim poradte mi lebo s priatelom na tom financne niesme najlepsie takze aj par eur navyse nam urcite pomoze....

LETICIA

no je to kazdeho osobna vec, len ty to trubis ako trubka :-D ty ty ty :-D o tak mi naisat osobne a tam sa vadit? :-DDDD

lamborginka

Leticia stavias karieru na fore ????????? ked pises ako ty sa nevenujes vareniu ale ide ti o karieru ,,, no na fore si este karieru nikto nevybudoval ,,,ja mam napad jedine ze by si ,,, na fore opravovala ludom chyby v prispevkoch a za to by si bola platena to by bolo ,, )karieristka ,, )keby si tak zakladas na svojej kariere tak inak vyplnas cas a nie tuto rypkanim , a hlupuckymi prispevkami , )) krasnu nocku a uz tolko nezavid aby sa ti vsetka ta zloba nevratila raz ,,a uz tolko o tom papkani nehovor ,,,,to je moja vec aj ked budem pit, jest , sulozit , uzivat si to je moj zivot tak ty sa mojka staraj o seba...komplexy zo seba by si mala riesit s odbornikom ) pa pa a neber si moju rodinu do huby ty ,,,,

LETICIA

hej moja a kupili sme si 4 auta a jedno je lamborginka :-D a zereme od rana do vecera a dovolenkujeme a pecieme. a pijeme.

LETICIA

vies moja zlata niekomu je prednejsia kariera ako varenie a zranie. podnika uz kazdy debil a vystatuje sa ako ty :-D idem si dat kinedril, lebo mi je z teba zle, aka si akcna a nevies stravit iny nazor, no zato, ze vy vyvarate dene teple ranajky, teple obedy, a este neviem co... ja si myslim, ze je to gadzovske, nechapem kto tolko dokaze prezrat s prepacenim, idem hajinkat papa moja a strav to a nezabudni nadavat ako ty vies :-D

laborginka

hm ty mas problemy vsade ako pozorujem , tu sa rozoberaju problemy, nazory,,,, a nie sme v skole kde sa kontroluju pravopisne chyby a na dalsej diskusiii som ta nasla kde ta vykreslili za ,,tupucku "si asi zakomplexovana ,,,a ,,,co hlada chyby na druhych a na seba sa nepozrie ,,, hm aj takí musime byt ,,tak nemam problem s tebou len ja ale aj vela dalsich nechapem Ta ,, ani to ked je hamba na dospelu zenu co caka dieta a neovlada gramatiku ,,,no ty chudatko moje , ty neovladas nic a ak ty raz budes mat dieta lutujem aj to ,,,to sa ani nenaje podla vsetkeho co si pisala ze nevarite a estee bude mat ajj ,,,,hlupučku maminku ale podstatne je ze bude ovladat gramatiku ,,, ja mam napad zaloz diskusiu na fore nech kazdy napise 5riadkovy prispevok a ty budes hladat chyby , a opravovat y psilony a tak ,,a nebudes sa nudkat ,, )a rypkat do ludi okolo

lentak

Zdravim, no dobre som sa zabavila na vyjadreni istej osoby. Takze ja som zla vizitka pre svoje dieta, lebo som v texte urobila par pravopisnych chyb. Dost sila :))))Dakujem vsetkym normalne zmyslajucim ludom na tomto fore, ktori si ma istym sposobom zastali :)))Sakris snad tam nemam moc pravopisnych chyb, nech nerobim hanbu:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tehotna a nezamestnana. A co teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk