Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblicky-zapaly, kamene, cysty

Príspevok v téme: Oblicky-zapaly, kamene, cysty
sumsumienka

Dobry den, chcem sa vas opytat, ako ste riesili problemy s oblickami, ako su kamene, cysty, zapaly, oblickove zachvaty a tak dalej.
Toto je moj problem. Na zaciatku augusta ma zacalo pobolievat v pravom boku, a potom sa to vsetko zomlelo strasne rychlo. Akurat som bola na dovolenke v Madarsku, kde som dostala ladvinovy zachvat. Musela po mna prist zachranka, pretoze bolest bola neskutocna, ani chodit, ani lezat, ani stat... Dali mi lieky na upokojenie a lieky od bolesti a preslo to. Na druhy den som isla do nemocnice, dali mi injekciu s tym, ze je to kamen a poslali domov. Vraj to musim pretrpiet. No v noci mi horucka stupla az na 40stupnov, skoro rano ma viezli do nemocnice spat a hospitalizovali ma pre akutny zapal obliciek a mocoveho mechura. Bola som tam 9 dni (infuzie, tekutiny, antibiotika striekackami, lieky...), na chvilu sa to zlepsilo. Domov ma pustili minulu stredu, odvtedy este beriem antibiotika Abaktal, no bolest citim v lavej oblicke zasa uz od vcera(mam tam cystu velku 3x3cm). Co mam robit? Mam podla vas utekat na pohotovost alebo dobrat lieky (mam este 3 dni) a potom ist za lekarom? Je to len slaba bolest, ale hned spanikarim, ked ju citim, bojim sa, ze budem take mucive bolesti prezivat zase...
Ak vam pomohlo hocico - byliny, homeopatika, volnopredajne lieky, prosim, napiste mi. Budem vdacna za kazdu radu. :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblicky-zapaly, kamene, cysty - Fórum - ZDRAVIE.sk