Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holenie intimnych partii

vosk

baby ,,ja len ku kozmeticke jednoznacne voskom !!!
bud si hola rozcapis jej tam nohy :) alebo ti da tie tangace co spominala holka podomnou ;)
ja si davam trhat vsetko uplne dohladka ;) mna to boli len hore ,tam kde si baby nehavaju "pasik" ja si davam trhat vsetko ,no potom sa citim ako 7 rocna :) skoro na mesiac mam pokoj ,ziadne vyrazky ziadne svrbenie ako po ziletke,prvy krat to boli riadne ale ked budete chodit pravidelne uz to je len zvyk

jankaaaaaaaaa

vever: ano. alebo ti da take jednorazove tanga ktore si ona bude posuvat ked bude depilovat aby si sa necitila uplne hola. ale vacisnou si hola

vever

taka blba otazka, to sa komplet vyzleciem pred tou kozmetickou pocas brazilskej depilacie? A vydepiluje vsetko ci iba to co je vpredu?

jankaaaaaaaaa

najlepsie je sa holit s holitkom ktore ma minimalne tri holiace ziletky. cim menej ich ma, tym viac sa robia tie vyrazky

dazdovka666

Mne na vyrazky po holeni velmi dobre zabera roztok z aloe vera ALOE FIRST. Je to vlastne dezinfekcia - ked si nim oholene miesto hned po holeni postriekam, vyrazky sa neobjavia.

risiacik

Ja si holím žiletkou, no problém mám v tom, že mi to pekné vydrží tak pol dňa a potom sa mi spravia nepríjemné a nepekné červené vyrážky, z ktorých na ďalší deň zasa vyrastajú chlpy. A nemôžem si ich znova holiť, až po týždni, lebo tie vyrážky sa ešte zhoršia. Skúšala som aj trhať, no bolo to to isté. Neviete mi prosím poradiť s týmto? Ďakujem vopred

Mimka47

Tak čo napríklad voskové pásiky, depilačný krém? Alebo ísť ku kozmetičke na brazílsku depiláciu?
Ja som skúšala voskové pásiky, ale akosi netrhali (mala som Veet). A tiež som skúšala krém, ale ten smrdel, tak ma to nebavilo a tiež to trvalo dlho. Takže teraz som opäť verná žiletke a pene na holenie :D
Dúfam, že som aspoň trošku pomohla :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

holenie intimnych partii - Fórum - ZDRAVIE.sk