gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

akinom007

lilyyyyy/ kazdopadne mas narok an preventivku raz rocne , nie po roku a pol! na tvojom mieste by som co najskor zmenila gynekologa. nedokazala by som chodit k takemu gyn. co by mi vsetko nepovysvetloval a zanedbaval by prehliadky a pod. a kludne ked si tam na prehlaidke mas narok si povedal aby ti spravil cytologiu a pod. ked s k tomu sam nema

lilyyyyyyy

Mne sa nepaci,ze mi ten moj doktorko nikdy nepovie,co na mne ide vykonavat...
ked som tam bola prvy krat,v 15tich...
nevedela som este,co sa bude diat...
a on mi tam necakane strcil prst no bleee...
ako to je ok,to som si mala nastudovat ja...
ale neskor,ked som mala za par rokov problemy zdravotne,vtrhla do miestnosti sestra,zastavila sa a zacala do mna pozerat,no otrasne,tak trapne som sa citila...som hanbliva a ledva som sa vyzliekla pre dnim...potom mila sestricka zacala kricat moju diagnozu a vedla v miestnosti stala uz dalsia pacientka,dost nevhodne...este nechala otvorene dvere hlupana...
nepotrebujem,aby na mna niekto zizal...
tiez sa mi napacilo,ze ked mi isiel prvykrat robit cytologiu,vobec ma na to neupozornil,len tam nabehla sestra a zacal s tym,bolo to dost neprijemne ked som sa dozvedela,co mi to robil az ked som dostala vysledky testov...
komunikovat sa snim moc neda,poklada strucne otazky...
dokonca by som sa ho asi ani nic nepytala...mam pred nim taky respekt a nedoveru...
asi by som mala aj ja zmenit...
a este cosi....mala som ist na preentivku po roku,to som zacala brat hak a za rok ma ma skontrolovat...ale on povedal,potom,co som cakala 3 hodiny v cakarni....ze to bude az za rok a pol...to moze?
Aj tak som sla na testy aspon k obvodnemu...a veru dopadli zle...
ma ten doktor,gynekolog nejaku povinnost kedy ma musi vysetrit ak chcem?Som myslela ze raz za rok,ale neviem neviem...co sa to deje....

akinom007

nevadi mi nic. ky gyn chodim velmi casto lebo mam velmi casto problemy. asi som si uz zvykla:) nic mi nevadi, nic ma neboli pri vysetreni, nebojim sa nehambim sa absolutne.
jedine coho sa bojim su vzdy vysledky ze ci budu dobre...

hambi sa

no v tvojom pripade skor by si si mala doplnit resty z gramatiky, lebo pri citani tvojho prispevku az oci bolia...
neviem ktory vzdelany clovek by sa ulakomil na taku babu, ktora ma taketo obrovske resty v gramatike. hamba...

mia175

mne vadi hlavne ze v tomto obore je malo zien ako lekarok, je jasne ze tam je vela chlapov,ved sa jedna o zeny a povolanie si vyberame este v podstate v puberte. niektorym zenam-babam nevadi ze chodia k chlapovi-lekarovi aj ked ide o cudzieho muza, no ja sa nedivym priatelom-muzom tych zien kedze niektory to tak prezivaju kedze ide o cudzieho chlapa-lekara a ty manzelia-priatelia oni o tu svoju polovicku a jej nahotu museli bojovat a nedostali sa jej pod oblecenie na prvom rande. Je to normalny muzsky reflex-pud ochrany proti druhym chlapom okolo jeho polovicky a este ked sa jedna o taku intymnu vec.

jaja

tiež mi kontrolovala prsia+ultrazvuk 1x po zmene lekára... niektorí to berú ako na bežiacom páse a podcenujú to!!!