gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

brunuska

ved aj ma! mne tato nie-to skor ja som otravovala :-)) a tak mne to zas nevadi- pri tejto som to vobec ani necitila.tak ti blahozelam k super gynekologicke!!! tak to ma byt-ja chcem pre seba len to najlepsie-aj najlepsiu starostlivost o svoje zdravie!

ivka2

ano brunuska:))skus sa to opytat aj ty svojho lekara , ci nemoze aj on nieco take praktizovat....je to aj hygienickejsie aj pohodlnejsie...ja mam proste super lekara, so super ambulanciou a vybavenim, aj so super pristupom, len co ma nastvalo ze stale ked za nim pridem, mi ponuka HAK...uz mi to pripada ako keby mal nejaku dohodu s dilerom :))

brunuska

wow ivka2 tak to mas super-vidis o tom som este ani nepocula!
marcelka kym budes dole bez to je len chvilka-a vies kolko takych on za den vidi? :-)normalne upravena ako byvas.
vikina889-asi si prechladnuta,zapal vajecnikov..chojkaj na gyncu.

ivka2

pre ... , moj gynekolog to ma vyriesene tak ze ktora nechce tie studene zelezne klieste tak ju vysetri s jednorazovymi plastovymi kliestami, ktore niesu studene...poplatok za tie plastove klieste je 50Sk, ale je to ovela lepsie ako tie zelezne studene..a kedze tam nechdoim casto , tak tych 50 sk v pohode obetujem...

vikina889

pre doc: chcem sa spýtať či môže bolesť brucha signalizovať niečo vážnejšie. bolieva ma v podbrušku občas ale väčšinou len ráno a to len trochu. menštruáciu mám pravidelnú. mám slabý výtok-myslím že to je normálne. čo to môže byť? dakujem za odpoved.

brunuska

no tak to robia-predpisu hak bez testov-ale ja som si povedala-po problemoch s HAK :"Nie,chcem testy a potom sa mozme porozpravat o HAK!!!"
ja som sa napr-vyzliekla rovno v ordinacii-sup hore-sup dole a uz som bola ani neviem ako :-) takze ma nik neocumoval!

monika.a

mne vadi,ze mi moja lekarka neurobila ziadne testy iba mi rovno predpisala hak,potom ordinaciu ma dost blbo riesenu..ked stojite za plentou,vsetci vas vidia,dalej mi vadi,ze stale ked tam dojdem sestricka ma tam pansku navstevu,potom mi tam chyba sukromie..sestricka sa so mnou rozprava pred vsetkymi zenami,....ale lekarka je mila...

brunuska

Mne nevadi uz nic! :-) som stastna ako blska lebo som po rokoch zmenila svojho gynekologa a som nadmieru spokojna.Ide v provm rade o pristup- byt mily,ohladuplny,ochotny vysvetlit...pre mna je provorady pristup.vadilo mi-ze sestricka mala vela prace a nedvihala telefon-ci som uz volala za vysledky alebo sa chcela objednat.A nevadilo mi ani ze moj gynekolog bol chlap-teraz mam zenu- velmi zlata pani dr.a bola som prekvapena aj pri vysetreni-necitila som nic a bolo to v sekunde-sikovna. A pre mna je moje telo a moje zdravie velmi dolezite,takze mi zalezi aj na tom akeho mam lekara,ked sa jedna o gynekologa tak o to este viac.a necitila som ani "tie zeleza".taku uzasnu g.by som priala vsetkym zenam!