gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to januš
zrasty na vaječníkoch sa dajú dokázať len keď sa pozrie do brucha - operačne
t.č. sa to robí laparoskopicky

januš

pekny vecer,vcera som sa pytala na tie zrasty na vajecnikoch len som sa moc nedozvedela,mohli by ste mi prosim este nieco napisat?

doc

to medeeeea
a taká provokovaná ovulácia ti nič nehovorí a človek nie je hodinový strojček odtiaľ potiaľ plodná potom nie
a zdá sa mi že si asi príslušníčkou jednej cirkvi ktorá to s HAK nemá ujasnené.
je napr dokázané že ženy ktoré brali HAK majú veľmi malú šancu na rakovinu ovarii.

siiiiiiiiiiiiiiii

Ahoj doc prosim ta pomoz mi som den po menstruacii a stekli ma v posve alebo by som povedala ze ma to niekedy aj svrbi ,,, co by si mi poradil ? dakujem

meeeda

to doc
no tak v praxi to u lekara (mozno nie u teba) vyzera uplne inak s predpisovanim antikoncepcie.Suhlas ze hak je lepsia ako abort na druhej strane pre 12-24h oplodnitelnosti si uplne rozhadzat hladiny hormonov a znasat negativa co to prinasa.. pokial ma niekto presny cyklus je to velmi zla vysoka dan za bezstarostny sex

meeeeda

to doc
no tak v praxi to u lekara (mozno nie u teba) vyzera uplne inak s predpisovanim antikoncepcie.Suhlas ze hak je lepsia ako abort na druhej strane pre 12-24h oplodnitelnosti si uplne rozhadzat hladiny hormonov a znasat negativa co to prinasa.. pokial ma niekto presny cyklus je to velmi zla vysoka dan za bezstarostny sex