gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

leah

kamera, na SR som vystriedala piatich gynekologov a nikto mi to v ramci preventivnej prehliadky nerobil...To som mala 19 az 21. Ani prsia som tam nikdy vysetrene nemala. Neviem, kde chodis ty, ale na vychode (Presov, Kosice mi to nerobili), takze az take bezne to nebude...

kamera

leah.. ten ultrazvuk sa robi bezne pri gynekologickej prehliadke. Robi sa ultrazvuk prs aj zenskych organov. Dokaze zaznamenat uz utvar vo velkosti spendlikovej hlavicky.

leah

Robi sa ultrazvuk rutinne, v ramci prehliadky alebo ked je nejaky problem az? Mne to este nikto nikdy nerobil (26 rokov) a chcem vediet, ci tam mam vsetko ako treba.

dvojbotka

ahoj jaja,vaginalne sono je vpohode :)navlece na to kondom,da lubrikant a pokuka co to vnutri je a ides prec :)je divne ze ti to nejde robit tvoja lekarka ale asi to maju zauzivane,mne to robil moj gynekolog priamo v ambulancii.

fjfdfd

Ved ja som to myslela s humorom. Mne je jedno, ci to je muz alebo zena, hlavne, ked je ten doktor dobry. Teraz som si vybrala chlapa, mal by byt ok, tak verim. Musim sa objednat na prvu prehliadku.