gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

doc

to dada
ano môže, sám mám 3 klientky ktoré dokonca odpadávali prvý deň menzes. a pritom bol palpačný aj ultrazvukový a u jednej aj laparoskopický nález v norme.
treba to dôkladne vyšetriť a ak treba aj laparoskopia.
P.S.
asi chodí gynekologičke.

janka

doc.
Prosím ťa,tie problémy s konečníkom,ktoré som opísala môžu byť spôsobené aj s predchádzajúcim problémom, ktorý gynekolog diagnostikoval ako upchatú žlázu( medzi konečníkom a pošvou).Mala som tam malú hrčku,pri ktorej sa vytvorila dutinka,tá sa naplnila nejakou tekutinou a trochou krvi,praskla a vytiekla a stále dokola. Trvalo 3 roky kým tá hrčka úplne zmizla. A práve vtedy sa začali potiaže s tlakom na konečník a pocitom akoby mi niečo pod ním narástlo a zavadzialo. Mohli sa mi na mieste tej dutinky vytvoriť nejaké zrasty a tie vyvolávajú pocit niečoho čo tam nemá byť?

dada

Doc
...chcem sa spytat, ci je normalne, aby mlada zena (19) prvy den menstr. mala take stavy, ze nemoze vstat z postele, iba vracia , bolesti, a trva to cely den??? ked den pred menstr. navstivila gyn., aby jej pomohla, lebo na druhy den cestuje, tak ona jej opät napise recept na HAK, kt. uz niekolkokrat vysadila, lebo jej sposobuje krce v nohach... vcera sa ocitla v nemocnici, dostala infuzie, a to tam isla sama , lebo uz cestovala a dostala bolesti, hned rano si dala cipok, kt. jej ale vobec nepomohol... neviem ako dalej , kde uz mame hladat pomoc???

doc

anonym an
na evru žiadny-nepredpisujem ju /skôr je to móda ako svojho času náplaste na HRT/
nuvaring predpisujem zatiaľ dobré

doc

to totka
z liptova?
v rodine žiadny lekár nebol a tým pádom ani gynekolog
kamarátov otec bol lekár ale detský a jeho starší brat gynekolog