gyn. vyš.- čo vadi, čo by ste chceli,

cellia

pre mambu: laicky povedané, máš hustú krv. Treba zlepšiť pitný režim, mne to pomohlo, prípadne, ráno pred odberom vypiť pohár čistej vody.

mladá baba

je jedno kde chodím ku gynekológovi?este som tam nikdy nebola a potrebujem ist..kvoli skole nebyvam v mieste trvalého bydliska..mozem ist v hocijakom meste?

mamba

chcela som si dat predpisat HAK ale mala som zvysenu hladinu QUICK 1.28 co to znamena a ako ju mozem dostat do normy .dakujem

tiana

Ma niekto skusenosti so streptokokom v posve? Na nete som citala, ze sa ho neda zbavit. Podarilo sa niekomu tejto pliagy zbavit??? Prosiiiiiiiiiiiiim piste, pisteee, kazda rada a informacia je dobra. Dakujem vopred za vsetkoooooooooo!!!!:)

vevev

chcem sa spytat dostala som lieky-cipky,koli vytoku,volaju sa clotrimazol.uz ich nestihnem asi vybrat do menstruacie,tak sa chcem spytat ci sa mozu uzivat aj ked najblizsie zacnem uzivat antikoncepciu nuvaring.ovplyvnuje sa to nejak navzajom?

Ivka 1

Odpovieš tak, ako si nám tu napísala a
gynekológ použije nástroje/vypadol mi presný názov/ ako pri ženách,ktoré ešte nerodili

marya

mam 18,vaginalny sex s chalanom som este nemala, no blanu uz nemam(porusena mechanicky, ale mam pocit ze ja som ju nikdy nemala).chcem sa spytat ze ci ked sa ma na gynekologii budu pytat ci som uz mala pohlavny styk,ide iba o to ci mam este panensku blanu,aby vedeli ci ma mozu vysetrit normalne alebo cez konecnik... nemali by sa pytat presnejsie...ze ci mam este pan.blanu?

lady

Dobrý deň chcela by som sa spytať na antikoncepciu Yasminelle.Hlavne či od nej rastú prsia a lepší sa pleť.ďakujem

kyrra

halo doc
chcela by som sa opytat..mam taky mensi problem...dnes rano som spozorovala ze mam taky ruzovkasto hnedasty vytok...mam strach pretoze neviem co to moze byt :(
asi pred dvoma tyzdnami som bola na gynekologickej prehliadke z dovodu zapalu posvy..brala som aj cipky a krem...viete mi poradit co to moze byt...snad to nieje nic vazne...
mam tyzden pred menstruaciou..moze byt ze som napr.tehotna,alebo nieco ine?
nemavam bolestivu menstruaciu...
poradte mi prosim.Dakujem velmi pekne za odpoved...