Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ma niekto doma trend set "postelnu bielizen"

petraa29

aj teraz su akcie-treba si ich vypytat po telefone. no napr. ked som ja teraz objednavala, tak nemali tie male(len vo farbe orange), tak som objednala tu velku, co je nejakych 200x200 v modrej, dali mi 58% zlavu, takze velka vysla 52,9eur. Za co by sa dala zohnat mozno aj jemnejsia a lahsia:)))), ale nevadi, uz ju mame doma, tak ju nejak vyuzijeme:)))

bibisa

petraa29
dakujem za tvoj komentar,...vies ja viem ze stoji kus 80e ale aj minuli rok pred vianocami bola akcia ze dva kusi za 80 eur..tak som chcela tak kupit.keby je stale rovnaka cena za kus tak nekupim..ale tych 37 eur ci kolko mi pride celkom v pohode cena za tu "prykryvku"

petraa29

bibisa-mne dosiel domov pred tyzdnom, ale nemozem tvrdit, ze som za tu cenu 2krat spokojna. Doteraz sme mali obliecky z Ikey, bol to material bavlna so satenom, boli velmi prijemne. Tento set mi v porovnani s tym pripada, akoby som spala pod naskrobenou dekou:( Cize to nie je vobec prijemny material a uz vobec nie na spanie! Vankuse som doobjednala, skoro ziadne v tom rozmere nemali, takze som objednala take jednoduche po 20euro-nazov tusim Tina-ale su mi malo tvrde, cize si vankus musim poskladat na polku. Neviem, za tolko penazi by som kupila radsej nieco ine, alebo dala prednost Ikey.

bibisa

ja viem..hovorim uplne som zabudla na to ze to neobsahuje vankus lebo vsak uz v tej firme nerobim viac ako pol roka.ale si aj pamatam ze som ludom do telefonu jasne vravela ze to je bez vankusa.
tak aj tak dik :D

anjelik9

ja som myslela že si v tom že je to prikryvka vankuš a obliečky čiže preto som sa pýtala...ked si v obraze čo to obsahuje tak v poho bo niektorí hladali v balikoch aj vankuš a nenašli :DDD

bibisa

a preco nie..ved ja viem ako to vyzera.dokonca som to istu dobu predavala a ano sekla som sa na to som aj zabudla ze to nema vankus..ale to je jedno ja sa pytam ci to splna to co to vravi.ze v zime neni zima pod nou a v lete teplo.mne sa to paci viem ze to je dobry material a viem ako to vyzera mala som to v ruke no chcem vediet ci je s tym clovek spokojny.

anjelik9

pozor to nie je prikryvka a vankus to je prikryvka navliečka na prikrývku a navliečka na vankuš čiže bez vankúša a ta navliečka na prikryvku to je štylom že látka široká ako prikrývka no je dlhšia to sa prehne cez prikrývku a pripne sa to gombíkmi takže z vrchu je vidieť aj ta prikrivka aj čast navliečky v hornej a dolnej časti a odspodu je vidieť len ta navliečka

ešte stále to chceš ako darček na vianoce? :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ma niekto doma trend set "postelnu bielizen" - Fórum - ZDRAVIE.sk