posilovňa?

Príspevok v téme: posilovňa?
nijaky

zdravim. To som zasa ja. Mam taky problem, ze by som chcel zacat cvicit, ale akosi sa k tomu neviem odhodlat. Uz mi to otec vybavil aj z veducim, potesilo ma to, ale najskor si to musim dat potvrdit od lekara, ci vobec mozem cvicit, lebo som bol operovany na srdce. Ale stale neviem ci to chcem. Necakam od toho vela v ramci mojich moznosti, necakam, ze bude zo mna nejaky velky sportovec, ale chcem sa aspon trochu rozhybat, a hlavne, aby mi stuplo to moje sebavedomie.

Gaspura

Podobne to mám aj ja, mne stačilo ísť raz do posilky a viac ma tam už nikto nedostane :D Ale nemôžem povedať, že by som to neskúsila.

amalias

pre mna napriklad posilnovna moc nie je. skusala som, ale mna takyto sposob cvicenia proste nebavil. tak som sa prihlasila na jogu na zaciatok a to ma celkom bavi, chcela by som aj nieco take akcnejsie potom vyskusat.

mokrana

posilovna je skvela nie len na telo ale aj na hlavu. napriklad ja tam zakazdym tak svelo vypinem vycistim si aj hlavu. ako byt tebou, tak proste nevaham

annajamb135

do posilovne chodím asi druhý rok, osvedčilo sa mi mať na každý tréning nejaký harmonogram čo idem cvičiť

vitkovak

zatiaľ sa do posilovne dostanem dobre, avšak pri presťahovaní na vidiek to už bude dalej od mesta a posilka doma je super nápad

joel007

Zdravím všetkých, pripojím sa do debaty. Cvičím už 20 rokov (kedysi aj súťažne) a dlhé roky som cvičil v komerčnom fitku. Posledných cca 10 rokov som však navštevoval posilňovňu v suteréne bytovky. Tú momentálne zatvorili takže som znova bol nútený navštevovať komerčné fitko. No po tých rokoch som si zvykol na pokoj a tréning osamote. Takže som si našiel maličký priestor a v ňom si znova zariadil svoj vlastný posilňovací kútik. K tomu aby človek kvalitne odcvičil nepotrebuje extrémne veľa vybavenia. Všetko závisí od cieľov ale v dnešnej dobe ak bude niekto tvrdiť že sa nedá tak sa len vyhovára. Mimochodom prednedávnom som napísal článok o tom ako si zariadiť domáce fitko, tak možno niekoho inšpirujem :)

www.iron-body.sk

Diarra6

Mne to pride, ze mnohi akoby fakt hladali len same vyhovorky, preco tam neist. Vsak sa zoberiem a idem. Na tom predsa nie je absolutne nic tazke.

hricka00

ak by som nasla nejaku dobru posilku, kam chodia len zeny, tak by som asi sla. mne osobne dost prekaza, ked ma muzi pri cviceni ocumuju, to bol vlastne aj dovod, preco som tam prestala chodit.

marinka548

mne je napriklad uplne jedno, ze si to napisala zle, aj ked som si to vsimla teda hned :D kazdopadne si myslim, ze ak ta posilka velmi nelaka, tak nevidim dovod, preco to silit. ved je kopu moznosti ako cvicit - napriklad aj v pohodli domova. mne osobne sa takto cvici lepsie.