posilovňa?

Príspevok v téme: posilovňa?
nijaky

zdravim. To som zasa ja. Mam taky problem, ze by som chcel zacat cvicit, ale akosi sa k tomu neviem odhodlat. Uz mi to otec vybavil aj z veducim, potesilo ma to, ale najskor si to musim dat potvrdit od lekara, ci vobec mozem cvicit, lebo som bol operovany na srdce. Ale stale neviem ci to chcem. Necakam od toho vela v ramci mojich moznosti, necakam, ze bude zo mna nejaky velky sportovec, ale chcem sa aspon trochu rozhybat, a hlavne, aby mi stuplo to moje sebavedomie.

meridian

lenca45 posilňovňa ? To akože fakt ?
Aj Hovnik je ,,slovenské´už asi 15 rokov a používam slovo posteľ alebo inak mne zaužívané slova … To by si musela nespomínať všetkých lebo máme tu aj ľudí z východu či zo strSlovenska aj zo Záhoria
To že niekto vymyslel slovo ….akože slovenské ?
Veď náš jazyk slovansky bol omnoho prepracovanejsi ako to čo nám tu stále pretvárajú od cias Cyrila a Metoda … plus momentálne
Anglo …. Vyrazy …naša krásna reč bol viacrozmerný atď ..
a prečo by som mal hovoriť posilňovňa keď chodím 30 rokov do posilovne ?

kbenikova

posilku som nemala rada nikdy, veľa ľudí na mňa. či už som prišla rano či večer vždy tam bolo veľa ľudí, radšej si zacvičím doma

kikusb

svoj strach z posilky som vyriešila domácou, pomaly si zariadujem doma vlastné malé fitko. Všetko kupujem v fitham

adkanov1

chodim, už nie síce tak často lebo mám viac povinností ale rada idem keď mám čas. Preto som si aj domov zakúpila rotoped od www.fitham.sk

nechalicka

mna inak chodenie do posilky absolutne neuchvatilo, naco si budem platit za nieco, co mozem vykonavat realne aj doma? doma ma to viac bavi rozhodne.

janulka78

do posilovne som sa tiež hanbila chodiť, stroje som nepoznala. Nevedela som ako mam na nich cvičiť potom som však oslovila kamarátku a išlo to lepšie v dvoch

lenca45

1. Evidentne nemas na praci nic dolezitejsie a zaujimavejsie ako neustale riesenie svojich nedostatkov. Prestan riesit kraviny a normalne v pondelok chod do posilnovne (ako napr. do obchodu). Prilis vsetko riesis, zamestnavas hlavu somarinami. NAjdi si hobby, konicky, nieco, co ta bude bavit, na co sa budes tesit, o com budes premyslat. Ale nech uz to nie je zase o Tebe. *Stane sa z Teba do seba zahladeny chmulo. Ja Ti drzim palce, verim, ze to zvladnes.
PS: Mnoho ludi by rado chodilo do posilky, ale nemaju na to prachy alebo cas. Tak si tu moznost vaz, navyse ak sa Ti moze venovat veduci a iste tam najdes postupne kamosov alebo aspon prijemnych znamych. Nehovoriac o endorfinoch (hormony stastia), ktore sa pri fyzickej aktivite tvoria.

2. Ludia, prosim vas, POSILŇOVŇA POSILŇOVŇA POSILŇOVŇA - pekne po slovensky :)