P90x trening. Kto ma skusenosti?

jupiik

Ahojte, prosim vas chcem sa len spytat ze ak budem cvicit tu verziu Lean, tak tiez potrebujem nejaky drink na podporu? myslim taky nejaky protein? lebo nikdy som nic take nepila tak ani neviem ze aky a ci treba. Dakujem velmi za odpoved :)

swoffy

Ahojte, ja som teraz len začala s P90X, mam odcvičený 4 deň, poriadnu svalovicu, ale aj tak sa cítim super. Dúfam, že to vydržím až do konca:D Diétu nedržím podľa receptov v ich nutrition pláne, ale obmedzila som živočíšne tuky a pridala proteíny. Proteínový nápoj mám Gold Standard Whey - srvátkový izolát, ale sú tam aj mastné kyseliny, glutamín, takže ako môj osobný recovery drink :D POmohlo by mi, keby sa ozval niekto, kto tiež cvičí P90X, aby sme sa mohli navzájom podporovať. Takže kľudne píšte.

syberian

Pre tých čo nechcú kupovať činky, malá rad: Mne úplne stačia dve 2-litrové fľaše od minerálky naplnené vodou namiesto drahých činiek. Môžem ich naplniť aj pieskom. Vyhovuje mi to viac ako činky; a aj zápästie pri tom toľko netrpí a prsty sa lepšie posilnia ako pri dvíhaní tenších hriadeľov činiek. Tam som cítil bolesť v zápästí. Teraz je to dobré.
Inak super cvičebný program.

katuska26

Ahojte mám dotaz...zuzka222 stahujem si tie casti a chcem podla toho rozpisu cvicit, problem je ze tyzden pracujem a tyzden mam volno, teda ked robim do desiatej vecer som potom k.o. a to nezvládam už..:( dá sa to tak, že každý druhý týždeň cvičiť?? kto mi odpovie??dakujem

ervin537

Stiahol som si vsetky videa aj s fitness priruckou, jedalnickom a tak. Mam doma jednorucky, hrazda by tiez nebola nejak problem, ale ta sa s tym vybabrat ak pouzijete resistence bands (taka guma co sa natahuje). Tie recepty su povedal by som pre priblblych amikov, ktori este aj na kosacke musia mat navod aby ju nepouzivali ako strojcek na vlasy takze nejak takto. V principe ide o to neprezierat sa, jest pravidelne a tak. Oni si tam davaju po treningu vzdy recovery drink a na desiatu proteinovu tabletku + maju k tomu este nejake vitaminy atd, ale ja do toho nemienim investovat vela, takze som si kupil protein (nie gainer lebo mam zaujem len o svalovu hmotu a nie o tuky) - vzhladom k narocnosti treningu si myslim, ze bez recovery drinku sa nezaobidem, takze na dalsi tyzden zacinam s treningom P90X Classic. Verzia Lean je skôr pre tych co potrebuju schudnut, alebo sa po dlhom case dostat s5 do formy a na verziu Doubles si este netrufam, to si dam mozno po odcviceni verzie Classic. Pred tym nez sa rozhodnete cvicit P90X mali by ste si taktiez spravit test zdatnosti a ked nim neprejdete, tak pre vas P90X bude riadny zaberacka, tak v tom pripade by som zvolil skôr nieco ako TSC Heart of champion (300 training). Da sa to najst aj na youtube. Ak nieco z tohto, co som tu teraz napisal bolo pre niekoho aspon trochu uzitocne som velmi rad a taktiez by ma velmi potesilo, ak by ma kontaktoval niekto, kto to uz odcvicil a podelil sa so mnou o skusenosti, ktore ziskal behom treningu.