Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lúpe sa mi nos..

jeanny

ten nos sa ti moze supat aj preto, ze ma spriliz vela mazu. potom sa ti tvoria take mastne supiny. cize presne naopak - ziadne mastne kremy a oleje, nanajvys nejaky hydratacny

xy:)

ahaaaa, no neviem, ja len viem ze u mna kazdy makeup priserne vysusuje, a to som ich vyskusala pozehnane.. a ked to dam na ten moj osupany nos, tak to vyzera 3krat horsie akokeby som ho tam nemala :) okrem toho, makep mam v tone pleti, takze prakticky ani nevidno, ci ho tam mam alebo nemam, nedavam na seba extra hrubu vrstvu.. tak si skus davat makup normalne, len ten nos naprv poriadne "namasti" :D

TheVrrrr

ale ked si ho nan nedam,tak to vyzera divne :D ... tvar mam mierne "umelu" a na nose mam cierne bodky, takze to vyzera hrozne.. :D

xy:)

ja nehovorim, ze sa nema :) ja len som mala taky isty problem ako ty, tak som skusala vsetko mozne, aby sa tak nesupal :D a najlepsie v mojom pripade je, ked nan makeup nedavam, no a puder nepouzivam vobec :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lúpe sa mi nos.. - Fórum - ZDRAVIE.sk