sex ako nedolezita vec vo vztahu

Príspevok v téme: sex ako nedolezita vec vo vztahu
marecek84639

Ahojte, mam 17 a moja priatelka tiez. sme spolu 4 mesiace. o sexe sa velmi casto rozpravame, ale nepovazujeme to za dolezite vo vztahu. proste nechceme to teraz robit, lebo si myslime, ze to kazi vztah. nechceme, aby nas vztah bol zalozeny na sexe. chceme si sexom len okorenit vztah, ale teraz nam to vobec nechyba. ja priatelku beriem so vsetkymi jej chybami(na tele) a aj ona mna. Myslite si ze mame dobre nazory na zdravy vztah?

aaaadka

ja som sa s priatelom milovala po tyzdni a mala som 15,kto to cita by neveril ze to ma buducnost a sme spolu uz siesty rok...a klape to...

milli

Pokiaľ ide naozaj o overenie správnosti takéhoto konania, klobúk dolu, môžu vám mnohí závidieť - nemáte sa kam ponáhľať a ani nemáte čo stratiť. Ak ale ide o chvastanie, nie je to voči nám fér, ale aj tak konáte dobre, že sa zdržujete. Som toho názoru, že najprv treba budovať vzťah a potom aj ostatné veci môžu byť pekné, nie ako je to teraz "v móde", robiť veci od konca a napokon až v manželstve prichádzať na to, že sa k sebe vlastne nehodíme. Najprv sa uvarí samotná polievka, až potom sa dochutí. Napokon, podľa veku ste vlastne ešte braní ako neplnoletí (ak tie vekové hranice ešte neposunuli).

dudlik

Podla mna nam klames zarucene inak by si nam sem nepisal. chyba ti to a chcel by si to. ten nazor v skutocnosti zdiela len ona.
A preco myslis ze ked zacnete so sexom budete mat vztah zalozeny na sexe? Tie ostatne veci na ktorych je teraz zalozeny zmiznu??? My sme s priatelom v 16tich zacali po piatich mesiacoch a sex vztah len skrasli. Stane sa dovernejsim, budete sa navzajom dokonale poznat, mat tajomstva co budu len vase...Je to uplna hlupost co vravis

lola3

noo marecek podla mna to neni urcite spravne... sak omrzet sa mozte aj ked sa budete akokolvek milovat,lubit...a je to take ze bez sexu,,,mhm porozmyslaj nad tym...sex je dôlezitou castou vztahu

ivika

Hej dobre nazory na vztah.ved sex nie je uplne najdolezitejsi.Je to sucast zivota,ale existuje aj petting (hladkanie sa po tele,spoznavanie sa a pod.)a ked budete pripraveni na ,,to"tak pomaly.Ber to ako zakazane ovocie a to predsa kazdemu chuti najviac tak ked zacnete,neskoncite uz s nim.Nechajte tomu volny priebeh ale neponahlajte zasa lebo to strati to svoje ,,caro"a aby nenastal stereotyp

sisi*

Milí Mareček... no a keď už budete svoji, tak potom ťa už neomrzí???? si protirečíš, na jednej strane chceš pekný vzťah plný porozumenie a na druhej ho už dopredu zatracuješ. keď sa nad tým človek hlbšie nezamyslí, tak tvoj(váš)postoj je správny, ale...ALE... pekný deň všetkým

helinaw

no ked mas takyto pristup k nej že vieš dopredu že ta to omrzi, ked zacnete, tak sa nedivim ze potom tolke zeny nemaju pri milovani orgazmus, a to je sposobene sebeckostou muzov ako si ty. lebo myslis len na seba