Ešte horšie po nosení strojčeka

Príspevok v téme: Ešte horšie po nosení strojčeka
tilili

Nosila som fixný strojček ani nie celý rok , ked som mala 12. Dnes uz mam 17, styri roky chodim ku zubarke na kontroly s nocnym strojcekom a vysledok je este horsi ako pred tym ked som fixny strojcek zacala nosit. Zacali sa mi krivit aj zuby, kvoli ktorym som strojcek nenosila, lebo boli krasne rovne. Mala som strojcek len na hornych zuboch, kvoli jednotkam, a teraz su uz krive aj jednotky aj dvojky.Po snati fixneho strojceka, boli vsetky rovne. Mam pocit ze je to tym ze mi dala doktorka strojcek prilis skoro dole a tak sa len pouvolnovali a este viac sa pokrivili. Je mi dost luto ze po 5 rokoch "liecby" a platenia vsetkeho mozneho, je vysledok este horsi ako na zaciatku.Mate niekto podobnu skusenost ?

boba5

Bohužiaľ presne takúto skúsenosť mám aj ja. Zbytočne vyhodené peniaze. A teraz mám z dá sa povedať celkom pekných zúbkov také hrable :) Už by som ani neuvažovala že by som si ho dala znovu nasadiť. Budem taká akou som bola stvorená, proste originál, nie? :)

tilili

a kolko mas teraz rokov ? neuvazujes nad tym ze by si si dala opat fixny aby sa ti zuby opat nevracali ? lebo mna to dost trapi ze sa s tym musim stale zaoberat ktorym smerom kde sa mi opat posunul zub :-/

Deida_

Mne dali dolu fixný strojček pred 5 rokmi, nosila som ho rok aj pol. A doteraz si musim davať na noc dalši strojček, take umelé nasadky čo obklopuju cele zuby. Ak si ho týžden nedam, tak zuby sa mi vracaju späť a predne mam krive skoro ako pred tým. Myslim že tento nočny budem mať už do konca života a každe dva, tri roky si musim dať spraviť novy na noc pretože je už taky zničený