tretia bradavka

Príspevok v téme: tretia bradavka
alkex123

ahoj. pred 2 mesiacmi som bol u dermatologicky, mal som na ruke plesen, dala mi lieky plesen zmizla, ked som tam uz bol tak som sa jej rovno spytal na maly flak na kozi, je trochu do hneda, spytal som sa co to je, povedala mi ze je to tretia bradavka. Flak nieje vystupeny iba ma hladsiu strukturu ako ostatna koza. Pred mesiacom sa mi zacali zvyraznovat aj ostatne taketo flaky. skupinu mam teraz na chrbte v oblasti krizov, je ich tam asi 10 o velkosti asi pol cm na priemer, nieje to pravidelny kruh. Dalsiu skupinu mam pod krkom na pleci, odtial sa mi aj trochu supe koza. Flaky su len na hornej casti tela, dermatologicke idem az o 2 tyzdne pretoze ma dovolenku, bojim sa co to je, dufam ze nie rakovinaa koze alebo nieco podobne ... Ked by mi niekto vedel vazne odpovedat tak sem hodim aj foto...

Kellycia

toto vyzerá ako pleseň. Skús si na to striekať Candibene sprej, malo by to pomôcť. Priateľ mal také isté, tiež po skupinkách sa mu to tvorilo, resp. tam, kde sa najviac potil ... Žiadna bradavka to nie je,.. vyzerá to ako pleseň na 90% ... Ale samozrejme, môže to byť aj niečo iné.

jemka

ja to mam take hnedsia a okruhlejsie, ale trosinku sa to podoba. A ked som chora, tak ma to strasne svrbi a navre do takej hrcky. Ked som o.k. tak je tam iba tmavy flak. Netusim co to mam a ani derma nevie

alkex123

toto je ta najstarsi a zaroven najvyraznejsi flak, na dlzkku asi pol cm.
len som to rychlo nahral na server dufam ze vam to ojde otvorit, urcite mi povedala ze je to bradavka.
imageshack.us