Potrebujem radu ci je to na psychologa

Príspevok v téme: Potrebujem radu ci je to na psychologa
lukasa

mam taky mensi problem ze vidim ze vydim zive pavuky alebo len ich obrisi ale ked sa este raz na to miesto lepsie pozriem tak nic tam neni !! Dokonca minule sa mi stalo ze so pozeral TV a pred TV sa zacal spustat Velky pavuk nieco ako tarantula no ked som sa chcel dotknut tak zrazu zmizol !! a v poslednom case to tak zacina aj z ludmi !! uz len cakam kedy to bude take ze sa budem chciet dotknut a on zmizne :( neviem mam s tym ist za psychologom ???

blondula

to mas divnu priatelku ked jej to je smiesne !! ja by som ta ihned tahala k lekarovi !!! :D ... a ta je "ozajstna" ? myslim ta priatelka...

lukasa

ako ked oto ropravam priatelke tak je to sranda ale uz je toho na mna dost ked pocujem ze niekto na mna krici a na kylometer niet ani zivej duse ! alebo ked vidim nieco a pritom tam nic nieje

natusa42

och ,urýchlene za lekárom ,všetko mu povedať ,máš pravdepodobne schizofréniu :(:(:( musíš byť pod liekmi a pod ..och chúda -veľmi ma to mrzí ...

Maoam

nie psycholog, ale psychiater je ta spravna adresa

mozes mat schizofreniu, alebo psychozu, s tym nie su srandy, fakt chod k psychiatrovi a povedz mu to tak ako tu nam, treba ti liecbu, aby ti tie halucinacie zmizli

lukasa

ale ja sa toho nebojim len ma stve ze sa tocim a tam nic alebo nikto nieje :) ale zabudol som dodat ze velmi casto pocujem aj hlasi a ked sa poobzeram tak zistim ze som tam uplne sam

blondula

mat tvoj problem,uz som mrtvy clovek :DDDD ja trpim arachnofobiou a vidiet vsade tieto "hruzy"... no konec mi !!!!