Smiech

hviezda01

blondula....xixixi....no ty si cislo...:-)))..ale aspon je na co spominat a je sranda...ja som teda veru za kazdu srandu...raz mi aj muz povedal,ze sa mam chovat ako dospela...vtedy som sa s deckami blaznila..niekedy mam pocit,ze by som medzi tie deti celkom zapadla..:-DDD

blondula

hviezda01.....to ano,ale este sa najdu aj ludia,co beru aj moje srandicky smrtelne vazne :D napriklad moja svagrina :DD kupila velikansky bazen.vravela,ze ho napusti az ked sa jej frajir vrati.to malo byt tak za dva tyzdne.tak reku si vystrelim a som to akoze "najmudrejsia" studovala ten navod a povedala co a ako.inak som velky talent na "skladacky" :DDD samozrejme som si vystrelila.na druhy den pridem k nej a decka vo vode a ja som sa smiechom skoro v tom teple zadusila :DDDDDD ona ten bazen napustila tak,ako som povedala.NAOPAK !!!!!! mal tym byt namontuvany filter a kedze bola ta trubka vo vnutri,nedalo sa to :DDDD hovorila,ze jej to bolo divne,ale truba nekukla si ten navod :DDDDD este som jej aj vynadala :DDDDD

hviezda01

blondula-no ja som na tom asi podobne..:-)...ked sa nesmejem,tiez sa ma hned pytaju,ze co mi je...ale clovek si musi(aspon podla mna)vediet urobit sradnu aj sam so seba...nevravim,ze musi robit zo seba debilka,ale zalezi aj na spolocnosti,nie kazdy ma rad ten isty humor,presne ako napisala RADArada,ludia su rozni...raz mi jeden pan povedal,ze rozdavam okolo seba dobru naladu...no snad mal pravdu..:-))...rada robim inim radost o zabavam ich,ale nie na silu,vetdy je to ozaj len trapne..:-)

blondula

to musis mat v sebe ! na "mne" sa ludia v okoli smeju a som si toho vedoma.dokonca vzdy sa to odraza na mojej nalade.ked mi nie je dobre,hned sa ma pytaju co mi je :DDD ak sa budes robit "vtipny" nasilu,bude to skor trapne a nikto sa ani nezasmeje :D mna sa minule moja krstna dcera pytala,ze ako to "robim" ze som taka srandovna :DDD no... volakomu muselo byt aj z tej "blbosti" viac nadelene :DDD

RADArada

...na to aby si bol vtipny uz ti odpovedali a aby sa ludia rozosmiali to by museli byt tvoja krvna skupina a tvojmu vtipu aj porozumiet-nie kazdy sa bude smiat tvojmu vtipu-LEBO LUDIA SU ROZNI...

sweater

aj ja bby som chcel byt vtipnejsi :-), jednoducho neviem byt taky pohotovo zabavny no :), netreba sa preto trapit :)

123hlad123

:) no musim sa snazit :P nieco ma vzdy napadne ale obdivujem ludi co pridu do spolocnosti a vseci sa len smeju