Spinenie po menstruacii + HAK

Príspevok v téme: Spinenie po menstruacii + HAK
majka5

Ahojte, tak 02.03.07 som zacala brat triquilar a tyzden predtym som zobrala postinor a viem,ze postinor rozhadze cyklus,ale dva dni pred 2.3 som pila a kramy mi prisli normalne.Neskor sme s priatelom skusali a 3 krat do mna vosiel bez ochrany, len tri krat a nic viac lebo sme mali obavy aby som neotehotnela. Tyzden som brala uz antikoncepciu a teraz ked mi skoncili kramy tak mam take spinenie alebo ako to nazvat a neviem co to znamena ci to sposobila ta antikoncepcia alebo som tehotna, neviem co sa deje ? poradte prosim

nika5588

Dobrý večer chcela som sa len spýtať, že mne pred 5 dňami skončil menzes a dnes som objavila trochu krvi na spodnom prádle a od nedele ma bolí brucho a mám ho nafúknuté... neviem z čoho by to mohlo byť.. Poraďte niekto prosím

13mica28

Ahojte zacala som brat maitalon prvy tyzden , a ako sa mi skoncila menstruacia mam strasne spinenie a niekedy aj krvacam . Moze to byt tym ze som ho zacala brat a mam ho vysadit ? Poradte dik.

adria_ma

Takže, asi Ti veľmi neporadím, ale tiež beriem Triquilar a mám skúsenosť aj s POSTINOR-om. Postinor Ti vyvolá menštráciu predčasne, ale podľa mojich skúseností je to dočasný účinok, ďalší cyklus mi už neovplyvnil. Ale... Špinenie pri braní Triquilaru som zažila, lenže netrpela som obavami, pretože vzhľadom na moje ženské problémy - výskyt baktérie v pošve, používame s manželom aj ďalšiu antikoncepciu - kondóm. A Tebe radím nespoliehať sa plne na antikoncepciu, skús si aj počítať plodné a neplodné dni, dávaj pozor na lieky, zvracania, alkohol, ľubovník bodkovaný - to všetko môže znížiť účinky antikoncepcie. Nechránený pohlavný styk počas plodných dní Ti skôr neodporúčam - dôveruj ale - ISTOTA je ISTOTA - v tie dni používajte aj kondóm. Prežijete to a Ty nebudeš stresovať každý mesiac.
Ak sa pátaš na to, či môžeš otehotnieť počas brania antikoncepcie -ˇÁNO, môžeš. Nič nie je na 100%.