Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?!

katinaa20

Ewka mas pravdu, neviem preco som ja taka blba a vsetky reci si beriem tak k srdcu, musim sa to uz nejako odnaucit:/:( Dakujem ti za tvoju ochotu, ale vcera som uz volala do ordinacie kde vysetruje doktor Milly a sestricky mi povedali ze kludne sa mozem zastavit, ze este beru nove pacientky len ze musim este vyplnit nejaky formular aby aj doterajsi gynekolog poslal moj zdravotny zaznam. Buduci tyzden toto vsetko pojdem povybavovat a potom uvidim kedy ma objednaju na prvu preventivnu prehliadku

ewinna

@katinaa20 som sa ti cudovala ze tak beries na vedomie co rozpravaju druhy ludia, mne by boli oni ukradnuty. Celkovo by som nemala nervy keby mam zleho doktora ktory sa mi poriadne nevenuje. Ved gynekolog k nemu chodis raz do roky, takze by ta mal poriadne vysetrit. Ano, berie este nove pacientky, teda ak mam spravne info. Ale kamoska tam ma ist buduci tyzden tak jej mozem povedat nech sa spyta,ok?

mikalka21

Pozerám že už si mi to dosť dávno písala nemohla som sem skôr prísť. Nezistila si si to ešte, mám ti to napísať? Aby som tu celý postup zbytočne nevypisovala a ty už si si to dávno zistila, lebo na ich stránke to majú napísané aký je postup, hm?

katinaa20

Ewka to mas fakt pravdu, co ma po kecoch druhych, nech si vypravaju co chcu a kolko chcu. Som to doteraz pre tento dovod nechcela riesit, ale v novom roku si zacnem vybavovat noveho doktora, lebo takto to uz nepojde dalej. Ten tvoj este berie nove pacientky?

ewinna

@katinaa20 moze ti byt jedno co druhy ludia hovoria.teda aspon ja som taka,ze reci druhych moc vazne neberiem,pokial to nie je clovek ktoreho si vazim a od ktoreho si kazdu radu vzdy vypocujem.uz dlhe roky je moj zensky doktor Milly,uz je tu spomenuty viackrat,kedze k nemu chodi dost bab.mam to blizko domu,je ustretovy a aj mi vzdy pomohol ked som mala problemy.ci uz som potrebovala predpisat len lieky,alebo ine vysetrenie kedze som mala aj vacsie problemy

katinaa20

Ewinna ved ja neviem, z celkoveho hladiska som myslela..aby ma nepovazovali ze stale vymyslam a ze som vecne nespokojna ked takto rychlo menim lekarov, len fakt tato gynekologicka mi vobec nesedi a este aj ked som mala problemy tak nejako ju to az tak netrapilo..ano pochadzam priamo z bratislavy-ruzinova..ty ku komu chodis, prosim ta?

ewinna

@katinna20 a preco by to malo byt blbe?vsak to je normalne ze pokial si neni spokojna tak vymenis doktora.Vela krat som to tak uz spravila ale nastastie gynekologa som zatial menit nemusela,pretoze moj doktor mi vyhovuje,je po odbornej stranke dobry a hlavne mi vzdy stanovi liecbu ktora mi aj zaberie.menila som inych lekarov.takze pokial nie si spokojna tak kludne vymen.z Bratislavy pochadzas?

fergomaldinus

Mikalka21 ďakujem za odpoveď, toto čo si mi napísala mi aj celkom stačí, však v podstate fakt úplne všetky vyšetrenia vykonáva, čo mi celkom aj vyhovuje. A keď by som išla k nemu tak aký je postup pri prvom ráze? Ako sa k nemu objednám, telefonicky a potom karta sa ako rieši? Terajší mu ju pošle alebo si musím ísť pre ňu? V tomto mám celkom dobrý guláš, keďže som ešte nikdy nemenila gynekológa

mikalka21

Vieš čo on skoro všetky vyšetrenia vykonáva, či už ide o 3D,4D ultrazvuk. Potom robí vyšetrenia fertility u ženy, vyšetrenia spermiogramu u partnera, poskytuje odborné poradenstvo v oblasti antikoncepcie, zavádza vnútromaternicové telieska, preventívne vyšetrenie krčka maternice a iné, fakt všetko. A áno je samozrejme lepšie sa objednať, pretože potom tam zbytočne dlho čakáš. Neviem čo ťa ešte zaujíma?

katinaa20

zeny nebude blbe ked po roku chodenia ku gynekologicke ju teraz vymenim? proste nepaci sa mi jej pristup a ani to ze vzdy ked tam idem tak je tam velmi vela zien a tak dlho cakam len na samotne vysetrenie..rozculuje ma to, ze tam stravim polku dna!..rozmyslala som ze by som presla k inemu doktorovi, len neviem ci to nebude blbe, hm?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry/a Gynekolog/icka v Bratislave?! - Fórum - ZDRAVIE.sk