Ma to este vyznam??? (kriza vo vztahu)

Príspevok v téme: Ma to este vyznam??? (kriza vo vztahu)
Kitana71

Ahojte,

mam velky problem a uz ozaj neviem co robit, sme s priatelom spolu asi dva roky, rok spolu zijeme, ale ten rok je moj priatel bez prace, taham ucty, jedlo, oblecenie, zabavu vsetko z mojej vyplaty. Preberal v zamestnani ale uz len par dni a nastupuje do novej prace. Lenze vztah medzi nami sa tak vyostril, ze uz nemozeme spolu vydrzat, chapete to? Ano jepravda ze sme sa vela hadali, lebo mne vadilo ze nemam pracu a ze vsetko musim tahat.....lenze to vyustilo do nejakeho zacarovaneho kruhu a uz sa hadame ozaj pre kazdu somarinu, uz ani veci v ktorych sme si rozumeli zrazu nie su take ako boli...a uz mam pcoit ze si nerozumieme v nicom, ze sa v kuse hadame ajked sa nechcem rozist, lebo mame dni kedy sa o tom vsetkom rozpravame....a vtedy si povieme, ze uz budeme samy sebou a ze proste sa to zmeni, ale hned na druhy den sa pochytime na hluposti a uz sa to vezie..prosim poradte mi ak mate niekto skusenost, ze ci sa to vobec znormalizuje ci je to normalne alebo ci to mam zabalit..som zufala, chcem aby sa to zmenilo ale akosi to este neide...myslite ze mam dat cas tomu, ked nastupi do prace ci co??? Zazil a prezil niekto takuto krizu??

RADArada

...tiez by som na tvojom mieste pockala-kym nastupy do prace...viem ze to pre teba muselo byt tazke -ked si vsetko tahala sama-ale v zivote je to tak a dnesna doba je strasne zla v tom kto bude financovat domacnost a podobne...
zober si ze ak spolu zostanete-moze sa to otocit-ked pojdes na matersku/ked planujete mat deti/tiez bude vsetko tahat on...
len treba trochu rozmyslat-vela ludi v rodinach sa teraz hada koli peniazom-peniaze nie su vsetko-ale bez nich clovek neprezije-pride o domov a vsetko co ma...
podla mna aj preto je tolko rozvodov a vobec ludia sa brania zakladat si rodiny-lebo dnesnej dobe je UMENIE MAT RODINU-DETI...UZIVIT ICH...

Kitana71

Uvidíme čo bude, zatiaľ sa to nemení ja keď sa naozaj snažím ovládať ale on si stále niečo nájde a njahoršie je že obvyňuje mňa..zo všetkého.....niekedy vôbec nechápem prečo so mnou je, keď ma zo všetkého obviňuje......snažím sa naozaj, držte prsty....a ďakujem

myska999

Ahoj Kitana71. Prečítala som si tvoj príspevok, a navrhujem počkat, kým nezačne pracovat. Vravíš že je tvoj priatel rok bez práce, ked ste teda pracovali obaja, bolo to medzi vami lepšie???? Alebo aj vtedy ste sa vela hadali??? Skus teraz, kedže to má on také tazke teraz, že po dlhšom čase ide znova do prace, byt k nemu milá, povzbudzovat ho, posmelovat, aj ked vybuchne, byt k nemu milá, snaž sa udržat..zase neviem akým sposobom sa hadate..ked ti vynada, skus ist za nim a objat ho a povedat, ,,prečo mi nadavaš,, boli ma to....alebo ked bude nervozny a vyleti na teba...bud v tejto dobe menej vybusna a skus stat viac pri nomm....zase nečakaj že ako začne pracovat tak prvý týžden už bude super..bude mat možno ešte nejake pocity z prace a bude ešte nervoznejší ale časom by sa to malo ustalit...nejaký mesiac skus dva...a ptm uvidiš...A ptm, ked to nepomože..tak ved ty už budeš vediet čo robit, srdce ti napovie....tak ja len tolko....snad som pomohla...

ta3

tlak a psychiku Vas oboch bol velky, Teba hnevalo, ze vsetko tahas sama, on sa citil preto trapne tak necudo, ze to Vas vztah istym sposobom poznacilo, neunahluj sa, zatial nic neries, ked priatel zacne robit, Vas vztah by zasa mal nadobudnut povodnu, ak nie lepsiu harmoniu, ak vsak nie, bude to signal, ze vsetko pekne, co bolo kedysi medzi Vami je uz nenavratne prec, potom to ries, nie teraz, daj Vasmu vztahu cas a sancu

Weva

Ja si myslim, ze ked ste uz doteraz vyzdrzali tak skuste pockat kym nastupi. Mozno mate len ponorku a ked bude mat i on nejaky rytmus a prijem a pocit sebaucty, ze ma robotu a Ty nebudes na financie sama, tak sa to mozno upravi... Bolo toho asi vela na vas oboch, tak treba zistit, ci je to fakt vami, ci len tou nestastnou situaciou..