Ceruzka na oci

Príspevok v téme: Ceruzka na oci
CCCUUU

ahojte chcela by som radu, pretoze kupila som si veeeeeeeela ceruziek lenze ani jedna mi nedrazla stale sa mi rozmazala v okoli oci .. ci som si ju malovala len dole alebo aj do kutika stale sa mi roztiekla a ked nie tak sa mi spravil taky jak prasok a vyzeralo to hrozne a najme ked sa to v kutiku oku zlialo och :( neviete aka je ceruzka fakt dobra ? aby som sa nemusela pozerat kazdych 5 minut do zdkadla ci sa mi uz neznicila?

lamborginka

anjelik ,,, obycajna cierna kajalova ceruzka na oci neviem presnu sumu je len v DM ku dostat v tom novom stojane s tou novoru znackou Catrise ,,)fakt super a uplne cierna ,,len ajj ten fixacny puder spravi svoje fakt dlhsie vydrzii , ) pa

lamborginka

catrice je nova kozmetika v DM ku ale cierna ceruzka je najlepsia da sa prirovnat kku Gosh ceruzkam ,,,doposial som pouzivala len Miss sporty ktora sa mi aj tak rozmazavala , Gosh bola fajn ale dost draha ale tato je na nezaplatenie stoji cca 3eura ale fakt kresli na cierno a vydrzii,,,baby a najlepsi recept je pouzit makeup a ten este prepudrovat ja hlavne oci Dermacol fixacion puder taky biely ,,,a na to ceruzku a spiralu , mam mastnu plet a nerozmazavaju sa mi tak oci ako pred tym a dost to vydrzi skuste ten dermacol fixačny puder stoji cca 10eur ale vydrzii dlho mne aj rok a pol a stoji zato ,,)fixacny preto lebo zafixuje cely ksichtik a tvar sa tak nepoti a nerozmazava makeup)

MartinkaXXY

No, ja používam tmavohnedú ceruzku od miss sporty. Dávam si ju do vnútornej časti oka. vydrží dosť dlho, ale raz za čas si ju prejdem ešte raz. vždy si linku prepudrujem aby mi nezliezla dole. A ešte je to otieň 002 a ešte stála cca 1,20€.

blondula

ja si pamätam,ze kedysi ked som sa malovala kazdy den,som si vzdy namalovala linku ceruzkou,potom opatrne prepudrovala a este znova premalovala :D myslim,ze sa mi to tak nerozmazavalo...

lochness

no mne sa strasne rozmazavala ceruzka z Avonu (trblietava vysuvacka) aj taka obycajna od She, ale napriklad tie co mam od Essence celkom dobre drzia, najlepsie s bazou pod ocne tiene... skus to, ja mam bazu od Catrice (DM) a je super, tiene aj ceruzky mi s nou drzia ovela dlhsie

jankaaaaaaaaa

pouzivaj bud tekutu linku, alebo tie ceruzky co su vo forme fixiek. ja mam taku "fixku" zelenu z oriflame a drzi tak silno ze je fakt problem ju odmalovat

blondula

ja som ceruzku nepouzivala ani nepamätam :DD vzdy ked sa raz za uhorsky rok namalujem tak tienmi si urobim pekne aj spodnu "linku".vyzera to velmi pekne a prirodzene.inac teraz v lete sa necuduj,aj keby si sa natrela boxom na topanky,aj tak sa ti to bude rozmazavat !! :D