Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Právo - právnická fakulta Banská Bystrica, BA, KE

javor24

fakt si to ludia trikrat rozmyslite predtym nez nastupite na pravo na akejkolvek fakulte tuna na Slovensku, ako ste si urcite vsimli, povinna koncipinetska prax sa pravdepodobne zmeni z 3-rocnej na 5-rocnu, cize celych 5 rokov po ukonceni skoly budete sami platit nejakemu advokatovi aby Vas vobec zobral na prax ( pokial nemate vo fachu rodinu..)

DENNY

Ahojte.
Otázka: Nastupujem do 1.roč.bc externe v BB.
Poraďte pri voľbe predmetov.Vôbec neviem aké si zvoliť.

LUCKA7 , Ty ešte študuješ v BB?
Poraď
denykey@centrum.sk

Ďakujem

muc

pravo v dnesnych casoch uz urcitie nieee!!! ak mate v plane s titulom varit kavicku a robit sekretarku advokatom, notarom, tak kludne.

velmi zla volba

fdoaa

nechoďte všetci na právo.. veď nás bude ako hadov. právo je najfrekventovanejší študijný odbor, hlási sa tam každý rok najviac ľudí. len si treba uvedomiť, že uplatnenie je stále horšie a horšie, súdy ani prokuratúry neberú, advokátov tiež nemôže byť stotisíc. kedysi to bolo v duchu "dáme detičky na právo, budú sa mať dobre", no to už dnes príliš neplatí, koncipienti aj vyšší súdni úradníci zarobia asi toľko ako sekretárky. a teraz keď sa rozbehli ešte tie súkromné školy, kde si titul všetci len kúpia, tak to bude už riadna katastrofa.

LUCIA7

To snád nemyslíte vážne??? Tieto pseudonázory tých ktorí ani na PRF UMB neštudovali mi už lezú na nervy... Kde sa zobral ten trend že tá škola nemá úroveň??? Ktorí z vás ste naozaj aj na tej škole študovali? Ja na rozdiel od niektorých áno, a určite to nie je škola bez úrovne, tá škola mi veľa dala a zobrala veľa úsilia... A ked to tak porovnávame - docenti, profesori a iní vyučujúci sú prevažne na väčšine skôr rovnakí, predmety podobné - tak v čom je iná škola lepšia ako tá v BB? Myslím si že má relevantné právnické vzdelanie a to som študovala a študujem externe, ide len o prístup človeka k danej veci. Autorke odkazuje že aj PRF UMB v BB, ak jej vyhovuje na ňu chodiť, je kvalitná škola s kvalitnými prednášajúcimi a s dostatočným výberom predmetom. A k tomu že sa tam dostane každý, hovorím len to, že ked sme nastupovali do školy bolo nás o polovicu viac ako sme koncili BC. - čiže tí ktorí na to nemajú sa sami vzdajú !!!!

beskyd

hlavne rozmyslajte co budete robit ked tu skolu skoncite lebo to je vacsia sranda ako to, ci ke alebo ba alebo tt alebo neviemco:) a blava by uz mala byt viac v pohode kedze odisiel zloch zo spravka:)) ale zase posr*t si 5 studentskych rokov v takej smradlavej, prepchatej a malomestiackej stoke ako je blava tiez stoji za zvazenie..

Lenejlona

myslinka
tak keď sa ti začne semester daj vedieť ako to všetko priebiehalo a čo skúšky:)lebo ma to vážne zaujíma

Lenejlona

Takže podľa všetkeho v BB je právo ľahké ale bez úrovne a v Ba pre koho ako ale na úrovni?

Mnohý totiž píšu o Ba že je úplne ľahké ale akosi sa mi nechce veriť....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Právo - právnická fakulta Banská Bystrica, BA, KE - Fórum - ZDRAVIE.sk