Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up Loreal True match

Odporúčam

Ja ho používam už 5 rokov a som absolútne spokojná. Mám zlú pleť. Skúšala som aj iné ako tento, ale fakt už iný ani nekúpim. Všetky sú také mastné a lepkavé. Síce pod make upom nikdy tvár nebude vyzerať prirodzene, ale sú dni, kedy to bez make upu nejde. True Match mi vyhovuje a odporúčam.

Assia

tento make up je no*1, najlepsi, zakryje jemne, nerobi masku na xichte, zrovna farbu plati a ked das aj puder true match, tak jedna basen, ine nepouzivam uz roky rokuce, mam W3, a to nehovorim o spiralach, ocnej ceruzke a leskoch na pery, budes spokojna

jankaaaaaaaa

neviem ci sa da nanasat stetcom, nekusala som to. ale on je dost tekuty a ked ho rozotries tak je taky pudrovy, takze pouzit nato stetec? neviem..
a ja mam dost svetlu plet, ten odtien co mam vobec nieje do ruzova ani oranzova. vyzera prirodzene.
ten astor som neskusala..

Strawberryca

myslis ze mi bude robit cmuhy ked si ho budem nanasat stetcom? ja by som potrebovala aj prekryt nieco kryje?a ta farba zlta..to mas aku pokozku bledu ci tmavsiu?lebo som pozerala na nete tie odtiene vyzeraju cudno..ja mam Astor 24hod zatial som lepsi nenasla bolo by super ak by si ho vedela porovnat s tymto astorom...

jankaaaaaaaaa

ja som ho pouzivala. je to taky tekuty, ale ked ho das na plet zmeni sa na taky ako pudrovy. ja mam farbu W3 je to uplne super farba taka do zlta. vyzera prirodzene, ale treba si ho nanasat po malych davkach, lebo dost robi tak cmuhy, alebo vidno kzdu vrasku ked je plet suchsia, alebo nenakremovana. ale z tych zmatnujucich je super. a vydrzal mi naozaj velmi dlho. este ho teda mam, ale v lete vlemi nepouzivam makeupy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make up Loreal True match - Fórum - ZDRAVIE.sk