Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jačmeň na oku

Príspevok v téme: Jačmeň na oku
zuzamka

Máte niekto skúsenosti s jačmeňom na oku?? mne sa spravil včera prvýkrát v živote, bola som s ním u očnej, tá mi na to dala kvapky aj masť Tobradex a povedala, že ak to do mesiaca nezmizne, tak mi ho odstránia chirurgicky. Ak s tým máte niekto skúsenosť, napíšte ako u vás prebiehala liečba. Ostala vám po odstránení nejaká jazvička? ďakujem

RADArada

...no vidis-a ja som ho mala stale ked som bola v silnom prievane-takze je to individualne-ale urcite hnis sa nevstrebava do tkaniva...

RADArada

...ano lebo si mala cim dalej tym menej a menej hnisu-jacmen je to prakticky zapal oka-napr.od priavanu a to sa len oko cisti od hnisu...
ved aj ked mas zapal v tele hnis musi ist nejak von napr.smrkas z nosa hnis-telo si s nim nevie poradit-v tele sa robia cysty-to je hnis ktory sa nahromadi...

jankaaaaaaaa

uz som jacnmen mala velakrat a nikdy som si nevsimla zeby praskol. liecilo sa to tak ze sa to stale zmensovalo a zmensovalo a potom zmizlo

RADArada

...pri vyrazke-ked si ju vytlacis-tak vytlacis aj hnis a nic sa ti nemoze vstrebat do tela...
a ked nechas vyrazku /bez tlacenia/ta ti sama pomaly dozreje a ked mas na nej hnis sama paskne alebo postupne vyschne-zahoji sa...
preto by sa mala spravne vyrazka nechat zahojit-LEBO CIM VIAC SA DO VYRAZKY BABRE TYM VIAC SA ZAPALUJE A POMALSIE SA HOJI A NIEKEDY OSTAVAJU AJ JAZVY...

jankaaaaaaaa

takze ked som ja mala jacmen tak sa mi hnis len tak vyparil?
jasne ze hnis sa moze vstrebat do tkaniva. tak ako ked mas vyrazku na tvari a nevytlacis ju tak hnis a vstrebe

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jačmeň na oku - Fórum - ZDRAVIE.sk