Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mozem zobrat do lietadla a co nemozem?

jankaaaaaaaaa

nieosm fiflenka ani zdaleka, ale do batohu sa mi isto nemestia veci na dva tyzdne, navyse v batohu isto nebudu pekne poskladane tak ako v kufri

Slobodna

áno berieš si to na palubu a dáš si to do priestoru nad sebou kde budeš sedieť, preto má tá batožina obmedzené parametre aby si ju tam napchala, ale kľudne si trep kufor, som zvedavá čo budeš robiť potom keď to tam nenapcháš, pretože pri sebe ju mať nesmieš.

Slobodna

handbag- príručná batožina by mal byť pôvodne malý batoh, ale hej také fiflenky si berú kufre a kabelôčky atď. Ešte nemáš ani letenku a už riešiš batožinu :)

jankaaaaaaaaa

idem asi na dva tyzdne, takze chcem brat maly kufor. urcite nie batoh :D takze ked si dam kableku do toho maleho kufra tak to moze ist vsetko so mnou na palubu ci ako? nerozumiem teraz :D
lebo isto kvoli tomu nebudem platit dalsich 25e navyse

Slobodna

webcache.googleusercontent.com

webcache.googleusercontent.com

handbag je batožina do ruky- jedna batožina takže kabelku nie, alebo si potom normalne zober obrovsky kufor, kabelku ale všetko si plať.Ideš tam na pár dní preboha, ja som išla s malým batohom a v pohode, všetko sa dá kúpiť a ceny sú ako u nás, ak však narazíš na tie správne obchody :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mozem zobrat do lietadla a co nemozem? - Fórum - ZDRAVIE.sk