co hovorite na toto?

Lulu2011

pojdes do obchodu a najdes vsade krajsie, preco prave ebay? prsten treba vidiet na zivo, vyskusat a tak sa rozhodnut :)

prsten a zena to je puto, to sa nekupuje len tak ledabolo a najma nie zasnubny, obrucka a tak :)

[zruseny20]

a odpoved na tvoju otazku - mne osobne sa vobec nepaci, strasne gycovy a posobi maximalne lacno, ze by som zan dala max 1-2 eura

[zruseny20]

sak ked sa ti to paci, tak si to kup, nie? co s tym mame my? my ten prsten nosit nebudeme a nechcem hovorit za vsetkych, ale myslim, ze vacsine je tu uuuplne jedno aky prsten budes mat :D

..keby kupujes pre ineho tak este pochopim ze chces pocut viac nazorov, ale tak pre seba.. nechapem..

zlatoprsten

kolotocaaaaaaaarske :-D aj ja ich tak volam,ale neviem mne sa paci nieco vyrazne na ruke a hlavne ked sa to ligoce

blondula

..... ono zalezi ako tej dotycnej osobe pristane na ruke ! nie kazdemu pristane ten isty prsten.mojej kamoske pristanu podobne ako tento a mne zase jemnejsie :D nikdy sme sa nezhodli na vybere "drahokamov" .dokonca dostala od frajera krasny prstienok,len na jej ruke vyzeral "biedne" :D