Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lieceny zapal na osmicke a dovolenka, nutne.dakujem

Príspevok v téme: lieceny zapal na osmicke a dovolenka, nutne.dakujem
sandra mala

potrebujem rychle rady. stvrtok mi zastupujuci zubar dal do zapalenej osmicky akusi dren, dnes to iste. uz to neboli. v utorok mam ist k svojmu zubarovi, aby sa na to pozrel a ma ho asi vytrhnut. no ak je zapal vylieceny, musi sa trhat? rastie rovno. potrebujem to vediet, lebo mame ist na druhy tyzden na dovolenku. bereme nejaky last minute a akcie su v plnom prude:)dakujem za prispevky

sandra mala

ma sa trhat preto, lebo zubom mudrosti sa to stava, ze rastu takto na divoko a tie zapaly sa opakuju. tak pochybujem, ze by ta dren sluzila ako umrtvenie.

jankaaaaaaaaa

ked sa ten zub mal vytrhnut tak zastupujuci lekar ti dal dren na imrtvenie zuba. takze zub je umrtveny , nie vylieceny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.