Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček k narodeninám pre priateľovu mamu

luclucka

Vejkaa...toto je ten problem, ze nemame k sebe az moc blizko aby sme sa o takychto veciach bavili...ale ak chcem vediet co, budem musiet na tom zrejme viac popracovat...chcela by som aby bola za darceky rada aby ju urobili stastnou...aby nemala pocit, ze sme jej kupili hned prve co nam prislo pod ruku....

dobibina

dania narovinu mi povedala...trvalo to sice nejaku dobu zrejme kym sa na to odhodlala ale urobila spravny krok...usetrila tym mne cas a sebe neprijemne prekvapenie...takze kazda mame co chceme...ked tieto veci uz viem...povedala mi ze ak teda silou mocou chcem jej nieco kupit tak nech sa zameram na nejaku kozmetiku a taketo veci...ze velmi rada ma ked sa moze skraslovat a kadejake kremy a podobne pouzivat...tak som ju vzala za slovo a cez Notino som jej poobjednavala niekolko kuskov kozmetiky a to dostala ako darcek...a predsa ten jej vyraz ked to videla bol iny ako ked dostavala a otvarala si prakticke darceky :)

vejkaa

Lucka viem, ze si to tak nemyslela, ale v nej ten pocit proste je. Preto to treba riesit inym sposobom. Tiez som na to prisla az casom, tiez ma mrzelo, ze mi na rovinu nepovedala comu takemu by sa potesila, tak co som mala robit, ale uz konecne sme si nasli k sebe cestu a vie mi uz na rovinu povedat, co by ju potesilo aky darcek :)

luclucka

Lenze vies...paradoxom je, ze vobec som to tak nemyslela ako to pochopila...aj ked po pravde jej rozumiem asi by som sa citila podobne...budem musiet sa zacat takychto darcekov vystrihat a skor sa orientovat na nieco ine, len to bude este len dilema, ze akym smerom sa vybrat...

Dan_ia

@dobibina Ahoj, na rovinu ti povedala aky darcek by k narodeninam chcela? Tak to si mala super, nemusela si aspon sa namahat rozmyslanim. Moja zas neustale opakuje ako ona nic nechce, ze ma vsetko co potrebuje nech si nerobim starosti, ale viem, ze by ju mrzelo, keby nic odo mna nedostala. Preto sa snazim prist na to, co by bolo takym fajn darcekom, ktory odceni :)

dobibina

lucka lenze myslim, ze keby si v jej pozicii...v jej situacii tak to budes brat rovnako...ona sa nechce citit ako nejaka kucharka alebo sluzka alebo neviem co...tiez som tieto veci nevedela az kym mi svokra na rovinu nepovedala...co by jej urobilo radost :)

luclucka

neurobia stastnou...zazila som si to na vlastnej kozi...nemilu reakciu na svokrine narodeniny na darcek odo mna...odvtedy som si povedala, ze praktickym darcekom, ktore by nasli vyuzitie v domacnosti sa budem uz na mile pri nej vyhybat lebo to berie osobne... :/

vejkaa

Svetlana tak svokre vybrat darcek nie je jednoduche a to viem o com hovorim. Prakticke darceky su fajn, ale vacsinou v cloveku vyvolavaju pocit, ze chces aby neustale varila, piekla a podobne veci a myslim, ze to svokru teda stastnou neurobi :)

svetlanna7

A prave toto je moj problem. Co kupit svokre na narodeniny? Doposial vzdy sme to riesili praktickym darcekom do kuchyne a podobne, ale uz naposledy som mala pocit, ze to nebolo spravnou volbou preto premyslam akym smerom sa ubrat aby sa svokra potesila a neurazila darceku?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček k narodeninám pre priateľovu mamu - Fórum - ZDRAVIE.sk