Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček k narodeninám pre priateľovu mamu

Iiiii

Ja som tiež uvažoval nad vhodným darčekom pre svoju svokru, len neviem, či rakva za tisícku by bola vhodným darčekom?! Myslíte si, že by ju taký darček potešil? Skôr asi nie, keď má aktuálne na pláne, že sa ešte vydá. Asi si myslí, že je nesmrteľná, ale to neriešim. Raz sa do jej izby vplazil jedovatý had, ja som bol taký opitý, že som jej skutočne nemohol pomôcť. Na druhý deň som v jej izbe našiel zdochnutého hada. Chúďatko, nemal podľa mňa ani rok:-( A tak som mu držal palce:-)

Julca1985

Záleží čo svokra preferuje, ale ak má rada levanduľu, tak som našla pekný darčekový kôš, je tu skvelydar.sk, ja som ho kúpila mame.

fazula gula

ak nosi satky...tak nejaku peknu satku alebo si vsimni ake ma rada vone a podla toho nejaku kozmeticku kazetu...skus nejaku sol do kupela...su take sady...v marks spenceri maju taky kozmeticky pultik...tam su take darcekove kazety skus sa kuk...drzim palce

angela85

no skus nejaku prirodnu kozmetiku, ta nikomu hadam neublizi
ta moja "skoro svokra" cajikuje a cita knihy, tak som jej uz kupila nejake drahsie caje, ci ten kvitnuci, alebo nejake dobre knizky
kozmetiku moc nedavam, lebo mne ked niekto kupi tak sa nikdy netrafi, ale prirodna by ma potesila

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček k narodeninám pre priateľovu mamu - Fórum - ZDRAVIE.sk