Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarivá pleť bez akné - čo robiť

atm

jaj nechces robit reklamu, ale len cisto nahodou zaspamujes 15 tem o akne za 10 minut s tym istym textom ktory len zhodou okolnosti vyzera ako reklama...

selka555

Pre Jajka001_ áno, máš pravdu, poobedný spánok je veľmi dobrý a počula som,že pleť sa v noci obnovuje najlepšie okolo 23.00, vtedy je obnova najintenzívnejšia, čiže okolo 21.30 už šup do postele :-)

jajka001_

spanok je pre plet ako elixir mladosti. krasne to vidim ked si poobede pospim a ked nie, ten rozdiel je vidiet. ale s akne to nesuvisi.

selka555

ďakujem za radu :-) to máš pravdu, v týchto dňoch je to priam nutnosť piť veľa vody. A ešte si myslím, že aj dostatok spánku zlepšuje stav pleti :-)

lochness

mne pomaha Pure Skin gel 4in1 od Essence... teda, nie zeby som mala zrovna ziarivu plet bez akne :D ale vsimla som si ze ked ho aspon par dni pouzivam tak sa mi prestavaju tvorit vyrazky a stare miznu rychlejsie... aj pory menej vidno po nom, ja som s nim spokojna... takisto pouzivam cajovnikovy olej lokalne na vyrazky a obcas aj kokosak namiesto pletoveho kremu na noc, akurat nemam rada jeho vonu :))

co sa tyka tej vody, aj ja som pocula a myslim ze to je pravda, no nie som vedec aby som ti to potvrdila alebo vyvratila :) kazdopadne to nemoze byt na skodu, vodou sa telo precistuje a tym aj plet a hlavne v tychto horucavach je par litrov denne nutnost :)

selka555

A ešte by som sa chcela spýtať, či ste už niekto skúšali zmiešať vodu s mliekom a rozprašovačom striekať na tvár, hlavne v týchto horúčavách. Myslíte si, že je to účinné a bude pleť krajšia a žiarivejšia po opakovanom nanášaní tejto zmesi? Ďakujem:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarivá pleť bez akné - čo robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk