Najlepsia vyhovorka ?

jajka001_

a prave preto ze si taka slusna a poslusna su zvyknuti ze posluchnes co ti povedia. to nie je dobre. ale oni si odvyknu, neboj, mozno to chvilu potrva ale postupne sa to zlepsi. len bud svoja.

jajka001_

neviem co uz moze byt zle na rusincoch, ja ich ani nerozoznam od slovakov:)
musis vydrzat, no, co uz, a snaz sa nasporit si peniaze, nech mozes cim skor odist a osamostatnit sa.
a fakt je lepsie neklamat, vies, normalne, s chladnou hlavou im oznamit ze ides - co ti uz spravia? budu kricat? tak budu kricat. vadi im to? nech im to vadi. je to tvoj zivot.
lebo tym ze klames dokazujes ze nie si dost silna aby si si stala za svojim.

JAAa

praveze som nic nevyvadzzala ani nefajcim ani nepijem ...... som dost rozummna si myslim .. s vela chlapcami som nechodila .. stale som bola domov skooro

JAAa

nie mam starsieho brata co som spominala ...... no nevadi im jedna vec ze je rusin viac nic ....... je to smiesne ale podla mna to je len vyhovorka .. lebo podla mna je dovod to ze oni nechcu aby som mala chlapca

Tungsten

Tak ja neviem... Skús ich nejak presvedčiť, že ti môžu dôverovať... nemá zmysel sa s nimi hádať, treba na nich ísť nejak po dobrotky :) A nemá zmysel ani klamať, lebo keď to odhalia, bude to ešteh horšie. Skôr len s 1 z nich sa dohodnúť, neviem, s ktorým máš lepší vzťah, či s mamkou alebo s otcom, v kľude povedať, čo je vo veci... A že nie si malá, oni sa o teba podľa mňa len prehnane strachujú, musíš ich nejak presvedčiť o tom, že je to zbytočné. Veď vystrájala si niekedy, chodila si domov po štvornožky alebo čo, mám z tvojich príspevkov práve pocit, že si rozumná baba, tak im to daj najavo... Inej cesty asi niet, a ak sa ti to podarí, budeš mať pokoj už na dlho. A bratovi jednu streľ, keď je to podrazák, súrodenci majú držať pokope :)

jankaaaaaaaaa

ked dobre zarabas tak sa osamostatni, chod byvat niekde do podnajmu. lebo takto ako ta obmedzuju je dost neprijatelne

jajka001_

si jedinacik resp najstarsie dieta?
rodicia na tebe asi citovo visia a maju potrebu ta ovladat. klamat nie je pekne ale niekedy je to nutne. ale aj klamat treba vediet, ak dopredu vies, ze ta odhalia, tak nie je dobre riesit situaciu klamanim.
jasne ze ked im povies ze ides ku frajerovi, nasleduje hnev, hadky a pripadne vyhrazky typu vyhadzov z domu.
nie kazdy ma rodicov pristupnych vztahu...
co konkretne im na nom vadi?

JAAa

No je to nenormalna situacia lebo kazda jedna kamoska mohla spat u nich doma alebo neviem co uz aj 15 rocne si vodia chlapca domov a ja mam ten problem ze nemozem nic ani snim byt vonku lebo zuria ..

JAAa

ja som nemohla chodit nidke a ked som niekde sla tak som im hned klamala preto to mam teraz take tazke ... na diskoteku som prvy krat sla v 18 .... vobec mi nevadi ze som nesla skor a som rada za to ako ma vychovali lenze ja uz mam 20 a mam priatela tak si myslim ze by ma mali aspon troska pochopit .. zarabam si a viem co mam robt :.

tpch

aha, takze ty im financne pomahas, mas 20 rokov, ale nesmies mat priatela?
Tak to je dost nenormalna situacia.
Citove vydieranie je najpodlejsia karta, ktoru na teba mohli vytiahnut. Pretoze je za tym strach o tvoje prachy. Chapes, mas frajera, si dospela, takze existuje realna moznost, ze odides aj s tvojimi peniazmi. A to im sakramentsky nevonia.