Tehotna v zahranici

Príspevok v téme: Tehotna v zahranici
anjellasky

Ahojte vedel by niekto dat radu? Mam kamaratku ktora je momentalne so mnou v GB.Otehotnela a nevie sa rozhodnut ci ist na potrat alebo nie.Ani nevie ku komu ist a ako je to tu sme tu obe len velmi kratko ja tiez neviem co robit a druhych cudzich do toho zatahovat nechceme.Domov sa vratit nechce a nemoze lebo nema rodicov a zvysok rodiny sa o nu nezaujima.Ma chlapca ktory ju miluje ale je mlada a nie su si isty a cas bezi Prosim poradte co robit tu v zahranici Ak by si chcela dietatko nechat bude tu mat matersku? na com to zalezi? ak by chcela na potrat kam? Ku komu? poradte dakujem

nela171

Ahojte..mohli by ste mi prosim poradit ked som otehotnela v anglicku,robotu som musela nechat pretoze bola fyzicky velmi narocna ci mam narok na nejake prispevky ked som zatial nezamestnana a ako vlastne mam postupovat.?

ahojky

ahoj, musis byt zamestnana nepretzite u jedneho zamestnavatela viac ako 2 mesiace, v irsku to je myslim 6 mesiacov, aby si dostavala matersku. tvoj zamestnavatel ti najlepsie odpovie, ze ako dlho.ja som tehotna tiez a som tiez v irsku a robim u jedneho zam. uz ale 2 roky, takze s materskou a s inymi benefitmi nemam problem. drzim palce

ivka31582

Ahoj,vedel by mi niekto poradit,prosim.Pracujem v Severnom Irsku a som tehotna 2mes.NI mam asi 2 mes.Budem dostavat matersku?A kolko asi.Legalne pracujem este len 2mes.dakujem za odbornu odpoved

zdravim

ahoj, ja byvam v Irsku, moj partner je Ir, cakame prirastok teraz. som 6 mesiacov tehotna a rozhodla som sa, ze budem rodit tu. nemocnica je tu perfektna, personal velmi prijemny, musim povedat, ze sa tu o mna velmi pekne staraju,velmi sa mi paci pristup lekarov a sestier, to som u nas nikdy nemala a hlavne nie su tu ciganky, to by mi doma vadilo, stravit tak dolezitu udalost ako je porod niekde v nemocnici s cigankami.. drzim palce

sasha

ahojte vedel by mi niekto povedat ci ma skusenosti s porodom v Irsku. neviem sa rozhodnut Ci rodit na slk alebo tam.Dakujem