pekni ludia su namysleni

Príspevok v téme: pekni ludia su namysleni
UglyGirl

Ahojte...vela ludi hovori ze nezalezi na tom ako clovek vyzera. Ale vobec to nie je pravda. Na zakladnej skole sa mi vysmievali kvoli tomu ako vyzeram. Ale ani sa im necudujem lebo naozaj som skareda a neviem sa s tym zmierit. Preto sa dost uzatvaram do seba. Od septembra idem na strednu skolu a obavam sa toho ako ma prijmu spoluziaci. Zistila som ze vsetci pekni ludia su namysleni! Naozaj! Nepoznam nikoho kto by bol naozaj pekny a aj skromny... v pohode clovek... Vsetci su velmi povrchni...

RADArada

...vyjadruj sa k teme a neopravuj kto co tu pise...je to moja vec co som napisala...a ty mi nebudes diktovat co budem pisat-chod diktovat niekde kde ti to dovolia...a ak chces rypat tak si rypni a ulavi sa ti...

RADArada

...ja ked tak pozorujem niektore zeny-co si myslia ze su nepekne-tak nie su nepekne-stale sa da nieco na nich najst pekne-len treba vediet to nejak zvyditelnit-ale niektore radsej budu ohovarat ako by mali nieco urobit zo sebou a ked uz sa citia zakomplexovane koli vyzoru-nech si komplexi vybijaju na svojich rodicov-ty ich splodili/bez urazky/a nie si to potom vybijaju na ludoch-zenach- co za to nemozu...
tak ako pekny ludia to nemaju lahke v zivote tak to nemaju ani zle vyzerajuce-kazdy clovek ma nejaky osud a ten nepozera na to-ci je clovek pekny alebo skaredy...
ale to by museli niektory ludia trochu aj pohnut rozumom-poniektory...

aliice

Ale prosim ťa, vykašli sa na nich. Hlavne bud mila a usmievala :) a tato rada bude asi trochu povrchna ale: skus ist ku kozmeticke na vytrhanie obocia, mala som kamosku co mala peknu postavu, len tvar bola vdaka tomu, ze mala huste, neupravene obocie tiez taka skaredsia ...

RADArada

...pozri-nemusia to byt ani pubertaci-ja som to zazila na vlastnej kozi uz medzi dospelymi zenami viac krat v zivote...a mozem ti povedat-ze je to otras...
stale som sa ocitla medzi takymi-kde som vyzerala medzi nimi najlepsie-vlasami,postavou,tvarou,dokonca aj povahovo som bola 100x na tom lepsie ako oni-nemala som potrebu nikoho ohovarat-ako oni-a predsa som bola tercom OHOVARANIA...takze urcite zle vyzerajuce zeny netrpia tym-ze ich niektora lepsie vyzerajuca zena ohovara-ONI SI ZA TO MOZU SAME-NIEKEDY TRPIA KOMPLEXAMI A POTOM TO ZHADZUJU NA ZENY KTORE ZA TO STOJA...podla mna je to individualne a v tom aky ludia okolo cloveka ziju...
ja som sa naucila jednu vec-ktora nie je na chvalenie-ale ked teraz pocujem nejaku kritiku na sebs od nejakej zeny-tak si ju poriadne prezriem a tiez si poviem co si o nej myslim-a je mi jedno ci ju to urazi ci nie-NECH SA NAUCIA -ZE AKO SA DO HORY VOLA TAK SA Z HORY OZYVA...
mam bohate skusenosti s takymi vecami uz od 15nastich rokov-nikdy mi moja krasa nepriniesla tolko zla na moju osobu ako poslednych 16rokov...
1.pekna zenska sa nemoze pozriet ani na chlapa-LEBO HO HNED ZVADZA-JE CURVA
2.pekna zenska sa nemoze rozviezt-lebo ona je na vine-NIE MANZEL KTORY JU PODVADZAL
3.pekna zenska nemoze byt sikovna,mudra,poctiva...lebo kazdy si mysli ze krase venuje viac pozornosti ako inym veciam-PRICOM JE TO BLUD
4.pekna zenska je proste podla niektorych nepeknych zien vyslovene CURVA-a to len preto lebo oni jej to zavidia...a bal bla bla

xy:)

u nas na zs sa dost sikanovalo, na strednej to uz nebolo, mala som jednu fakt skaredu spoluziacku a nikto sa jej nesmial (z toho ako vyzerala). aj by sme ju brali v pohode, ale ked ona bola taka zakomplexovana, ze ked mala otvorit usta pred celou triedou ocervenela a niekedy aj odpadla :) nevedela ani odzdravit, no strateny pripad. a ci su pekni namysleni? poznam aj skaredych namyselnych ludi - a tych poznam ovela viac, takze bacha na to, baby casto nemozu prezit, ze je niekto od nich krajsi, ma lepsiu postavu, vlasy, atd. - to je hned zakladom ohovarania a drbov. asi tak.