Strata pamäte po uziti alkoholu a marihuany

Príspevok v téme: Strata pamäte po uziti alkoholu a marihuany
PanMoriak

Dobry vecer,
zacnem pekne odzaciatku, vcera som za cely den zjedol asi jeden krajec chleba s maslom a rajcinu (niesom zvyknuty vela zjest ale hento je naozaj malo) . Vecer ma kamarat vytiahol na jedno ci dve deci do mesta, bol piatok a mal som volno, tak preco sa neist zabavit, cuduj sa ale naozaj som nebol hladny - nepil by som na lacny zaludok. Spominam si ze sme sa bavili s partiou znamych a mohol som vypit asi zhruba 8 poldecakov. Zrazu BUM a nic si nepamatam, mam proste okno! rano som si spomenul ze som fajcil s inym kamaratom marihuanu(marihuanu fajcim pravidelne). V mladi som santil o nieco viac ako iny a tak som nemiesal tieto dve drogy poprvy ani druhy ci treti krat - zvladam to. Vtedy som bol v pohode kamarat vravel ze som bol pripity a normalne som komunikoval ... Musel som byt v pohode pretoze inak by som urcite do chlastu nefajcil zelene... ale ako vravim mam uz z pred uzitia marihuany okno! co bolo potom je premna stale zahada, vraj som dve a pol hodiny bol akoby mrtvy ... Nevolali zachranku pretoze som vyzeral ze mi je dobre a chcem si len pospat, vraj som sa aj usmieval :)

Zobudil som sa rano v posteli (VDAKA BOHU) stym ze som kompletne doodierany, stratil penazenku a na nic si nespominam. Prisla pomna priatelka ktora mala omna obrovsky strach pretoze vraj som nevyzeral ani opity ani zhuleny, vraj som bol akoby v nejakom deliriu, zaspaval pocas rozhovoru a podobne. Ja si zial nespominam ani na tie stavy.. Takzvane okno umna neni vobec bezna vec nech vypijem cokolvek.

Kamarata napadla moznost ze spominana marihuana(vraj ziadna burina) spravila v mojej mysli akoby krater a preto si nic nepamatam ani z pred jej uzitia (NIC) zvlastne ale je ze si pamatam jej uzitie... mna napadlo ze mi niekto nieco nasypal do alkoholu ... ale to uz sa asi nedozviem. Chcel by som sa spytat ci ma niekto podobnu skusenost straty pamate pri alkohole a marihuane, respektive vas nazor na cele toto ... okrem toho ze som fetak(v zivote som nemal nic okrem alkoholu a marihuany, ani nechcem) a mam sa spamatat a ze cela moja zivotosprava je odzakladu zla, verte mi ze po vcerajsej noci sa toho vela vela v mojom zivote zmeni, som totizto rad ze zijem...

s pozdravom PanMoriak :))

jajka001_

moj nazor je ze by si nemal obvinovat marihuanu z toho ze mas okno, lebo okno mas z chlastu. dufam ze sa fakt spamatas a uvedomis si ze alkohol je takisto droga. tvrda droga.