Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hypochondria?

Príspevok v téme: Hypochondria?
Bastor

Caute, potrebujem radu... Neviem ci som hypochonder alebo nie, ale stale si najdem nejaku chorobu...ale najhorsie je to ze ja to naozaj mam, teda mam dokaz a nie ze si to namyslam, tak nwm ci to je hypochondria...napriklad: varikokela - jasne si ju citim nad lavym semennikom, obcas ma to aj boli...dalej, neviem co ale nieco s crevami, mavam krce a hnacku casto, potom zapchu...napadlo ma aj ze to je rakovina hrubeho creva... alebo cervene bodky mam po rukach a na hrudi, petechie ...alebo dost znamienok mam...a taketo choroby, proste bud som tak strasne chory clovek alebo som hypochonder? neviem co mam urobit? niekedy ma taka nalada prepadne, ze nechcem zomriet este mam len 16 rokov...najradsej by som isiel na nejake kompletne vysetrenie, ze vsetko aj chlpy na palci mi vysetria :D aaaa neviem co mam robit

squash

nie si hypochonder. ked sa citis ze nieco nieje v poriadku, tak pravdepodobne nieco fakt nie je v poriadku. vsimaj si kedy mas krce, hnacky a podobne. lebo lekari sami ti nic nezistia pokial to neni fakt zjavne

allie

kasli na preventivne prehliadky a radsej vezmi svoje zdravie sam do ruk! zlepsi si zivotospravu, strava, sport a tak a uvidis ze o par tyzdnov bude lepsie. nemusis byt vobec hypochonder, coraz viacej mladych ludi ma kadejake potiaze, sme toziz generacia, ktoru prepchavali antibiotikami, blbostami v skolskych bufetoch apod. obzvlast my v mestach zijuci mame pekny potencial k zdravotnym strapaciam, co pekne vie strpcit zivot. si este mlady, s trochou discipliny to zvladnes aj sam. doktor je ten posledny za kym by som sla, pokial neni nic akutne. nenajde nic, alebo dostatnes lieky, ktore sa podpisu na inych organoch. aspon tolko vlastna skusenost

jajka001_

tiez si myslim ze prehanas. ale ked mas obavy a nejake zdravotne problemy, netreba nad tym doma meditovat a domyslat si , ale ist za lekarom na vysetrenie.

jankaaaaaaaaa

zase tie priznaky co mas nemusia hned znamenat tu najhorsiu chorobu, zase si to trocha uz domyslas. a tak.. urcite v 16tich neemas rakovinu hrubeho creva.. a ostatne tiez pochybujem. mozno mas len nejake traviace tazkosti z nevhodneho jedla alebo celkovo stravovania

RADArada

...ak mas hnacky a potom zasa zapchu a krce-tak by si mal zajst na gastro-a mame by to nemalo byt jedno...porozpravaj sa s nou a povec jej to-zisti po com mavas krce po akej potravine-napr.moze to byt po mlieku-ked ho vypijes...alebo nieco ine...
urcite by si mal s tym nieco robit a hl.mama stale je este za teba zodpovedna...

Deee

Prezri si internet, určite najdes ponuku komplexnych preventivnych prehliadok, neviem odkiaľ si, ale napríklad v Košiciach-Saci maju takéto programy a za jeden den ti vysetria aj tie chlpy na palci aj všetko ostatne...a nepripustaj si to tak, psychika robi veľmi veľa, ja mám tiež kadeco, ale pekny zivot si tým pokazit nedám...

Bastor

len ja uz asi rok sa chystam...ja neviem ako tam mam ist ani kam a ani co povedat...mama mi neveri hovori ze som hypochonder :/

PanMoriak

Niesi hypochonder, ten si pokial viem namysla choroby, ty ich naozaj mas. Si proste chorlavy clovek co potrebuje zajst na kompletne vysetrenie tela, aj chlpov na palci :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hypochondria? - Fórum - ZDRAVIE.sk