Ako a kde najst dievca na vztah bez sexu?

alle

tak aj jedlo je len na urzanie tala pri zivote, ale nevyzivna zmrzlina alebo cokoladovy kolac dost sprijemnia den:) cize aj sex nie je len na plodenie deti ale aj pre potech s zintimnenie vztahu:) inak pochybujem ze lesbicka by si s tebou edela vytvorit vztah s laskou(partnerskou), takze stale to bude len kamaratstvo. Cize si skor do bytu nastahuj nejakeho spolubyvajceho/ku a mozno ta to uspokoji:)

blondula

mamut...to sa velmi mylis ak tvrdis,ze sex vo vztahu neznamena vsetko !!! znamena veeeelmi vela !! :-( uz tu bolo vela tem,kde bol tento problem spominany !

MamutV12

Diky za radu a tabletky uz beriem ale to nema stym nic extra spolocneho heh

a ved preto ze sex neznamena vo vztahu vsetko takze tak :)
dufam ze sa nieco najde ono najlepsie by to bolo keby to bola lesba tam by som mal istotu ze by ten sex nechcela somnou :)

vystresovana

ja si tiez myslim ze ked je na svete viac ako 6 miliard ludi,kazdy si raz najde niekoho kto mu sadne "jak rit na serbel" :) vidis, ja som optimistka aj v mojej situacii tak bud aj ty, ved to je zaklad stastneho zitia...si zober: kopa ludi sioce ma sex, aj s obojstrannym orgazmom, ale stastni zakonite nemusia byt a riesia nieco ine...samozrejme, aj my mame aj ine problemy, ja len ze svet nestoji a nepada na sexe tak klidek isto nejaku najdes:) drzim ti palce a stale ma zaujima tvoj dovod, urcite nieco existuje, mozno operacia ak si mal uraz, alebo tabletky...nieco sa najde :)

AdamKrt

Tak si daj inzerat na zoznamku. Ze hladas frigidnu zenu, alebo zenu s ktorou nebudes mat sex, pripadne ona si na sex moze najst ineho. Urcite sa nejaka pre Teba najde...

MamutV12

dakujem ze ta to zaujima ale ja hladam skorej pomoc ako si najst take dievca niake tipy triky a tak heh

zdvoverit sa nechcem a knaz ties nechcem byt...