sono prsnikov

Laurina22

Nerozculuj ma.

Si nechapava?o tom tu pisem cely cas.

Mira mlieko vylucuje,tak sa pytam,ci mam davat malemu babu strukoviny!

Ved to je zdraviu nebezpecne!

Chapes ma uz?

zuzi74

Hviezda, reagovala som na toto:

AKo mam svoje male dieta krmit?Bez mliecka?Napriklad?
Mam davat svojmu rocnemu dietatku strukoviny?

Na to som napisala, ze snad nebude jest batola strukoviny. Ja netvrdim, ze by mu ich davala, ale ze uviedla blby priklad.

hviezda01

Lauri-za malicko...co je pravda je pravda....teraz zas poviem opacny priklad...moj dedo cely zivot fajcil,tusim zorky,ci ako sa volali,to boli bez filtrovky,ina sila...dozil sa 82 rokov...dufam,ze ste ma pochopili,co som tym chcela povedat

llek

Napriek vsetkych vedeckym poznatkom, napriek vsetkym moznym teoriam ci uz o vyzive ci o nadorovej bunke je to v zasade presne tak, ako to napisala Laurina22. Kedze sedim v onkologickej ambulancii kazdy den, tak presne viem aki pacienti k nam prichadzaju- mladi, v strednom veku a aj stari, chudi, tucni, sportovci, lenivci, vegetariani aj priaznivci masa, jednym slovom cela vzorka populacie. Kazdy onkolog pride po case k zaveru, ze zit treba hlavne kvalitne a prijemne, aby sme si uzili ten cas co tu sme. Trochu skepticke, ale je to tak. Ked sa spomina slovo pokora, tak ja by som ho pouzila hlavne v tom zmysle, ze ked uz niekto tak naozaj ochorie, ti ostatni by mali byt pokorni a ponechat si pre seba tie svoje nekonecne rady o zdravej vyzive a o tom, co by ten dotycny mal ci nemal, tomu cloveku co je chory treba dat pokoj, byt pri nom ked to potrebuje a dat mu najavo, ze sa s nim tesime z kazdeho dna, nic ine.
Co sa tyka toho ultrazvuku prsnika,je pre mna trochu zvlastne ze sem niekto napise, ze ci ma ist na sono prsnika, ked tam ist nechce. V prvom rade, ked neviem preco ma tam niekto posiela, tak sa spytam toho gynekologa, preco ma tam posiela, nie tu na internete. A potom, chodit na vysetrenia nie je povinne, ked idem na vysetrenie tak preto, lebo si myslim, ze je to v mojom zaujme. Ak mam o nejakom vysetreni pochybnost, tak sa poradim s danym lekarom. Ak mi nebude vediet jasne odpovedat na otazku preco mam ist na nejake vysetrenie a budem vidiet pochybnosti, tak sa mozem sama rozhodnut a mozno tam aj nepojdem. Vela ludi sa tu vypytuje veci, ktore sa maju pytat priamo v ambulanicii lekara. Odpovede tu na internete su prevazne laicke a nie vzdy kompetentne

Laurina22

Jednoducho nepaci sa mi,akym stylom pise,pokora,zdrava strava.

Opakujem,poznam x zien a mladych ludi,ktori sa stravuju ukazkovo,ziju zdravym zivotnym stylom a predsa dostali rakovinu.

Rakovina si nevybera,zasiahne sportovca,asketa,mnisku,obezneho cloveka...

Laurina22

Zuzi,ja nemozem rozpravat o svojom dietati,lebo ja ziadne dieta nemam.

Vsade uvadzam priklady.

Mira hovori o zdravej strave.Pokial viem,uz od narodenia prijimame potravu,ja sa pytam,ako mam prestravovat svoje dieta ci uz 1 rocne alebo 10 rocne napriklad bez mliecnych vyrobkov?