Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna a studená na vlasy

janksi

melir ti nechyti VOBEC.ja som hennovala len nejakych 7 mesiacov a skusala som si zafarbit jeden pramienok na cierno a jeden uplne blond :D to len tak zo srandy.A nechytilo mi to vobec.

[zruseny1]

marikakika..možno používaš nejaké nedobré šampóny...a tým že si to stále umývaš, neviem či práve masteniu vlasov viac nenapomáhaš
a janka má pravdu, vďaka melíru sa ti neprestanú mastiť vlasy...
keď ho chceš iba kvôli tomu tak skús nejaké iné riešenia, nie melír..tuto na fóre je tiež veľa popísaného o mastných vlasoch, treba si prečítať, vyskúšať

jankaaaaaaaaa

melir ti vlasy nijako nevysusi. on ti vysusi samotny vlasy, ale nezabrani pokozke hlavy mastit sa. je to v tomto pripade zbytocne a tiez si myslim ze na tie henovane by melir chytil divne

marikakika

Naposledy som hennovala pred 6 týždňami, možno aj viac. Ale vlasy si umývam každý deň, tak možno sa mi to skôr vymýva, ako keď si niekto vlasy umyje 2x do týždňa. Mám ich strašne mastné a chcem, aby mi ich melír trochu vysušil, lebo síce po henne sú lesklé, ale na mne vyzerajú ešte viac mastné. A ani mi nezhustli... :-(((

[zruseny1]

marikakika
kedy si naposledy hennovala?
kedže hennuješ dlhodobo, mohol by s tým byť problém
nedala by som sa na to... a samotné kaderníčky sa tiež nerady púšťajú do hennovaných vlasov

marikakika

Poraďte mi, tri roky si dávam hennu, z toho 2 roky z dm a posledný rok hennu od Yvette. Chcela by som si dať melír, ale neviem, či môžem, či mi to nechytí nejako čudne. Okrem toho som tehotná v 4.mesiaci a vtedy vraj tiež farby (neviem či aj melír) zvyknú chytiť ináč ako obykle. Prosím poraďte mi...