Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ACNEX a ACNEON

Príspevok v téme: ACNEX a ACNEON
Barbora_Bn

Ahojte , po dlhych citaniach o akne na tomto fore, ma zaujimali tieto privpravky . Vela ludi pisalo o acnexe ako o tabletkach alebo o kreme , bol vsak spominany aj acneon , tak uz som zmatena :-) Ktory je podla vas lepsi , a taktiez bolo pisane , ze jeden je lacny a drahy , kto s tym ma skusenosti ? Dakujem velmi pekne za vsetky odpovede

Barbora_Bn

aha , dakujem :) sice ste ma moc nepotesili , pretoze predtym som citala skor pozitivne reakcie na jedno aj druhe ... uz skusam vsetko mozne , teraz zacinam pit aloe aj nejaky krem tam je ci co , tiez na akne ... a uvidim mozno casom aj hento vyskusam , mozno sa stane zazrak :)

sarge

ja som kupoval aj s bratom acnex bol drahy jak hovado a hovno pomohol len dalsi co sa chcu nabalit na nestati inych ps:nepomohol ani bratovi :P

Deaa

ja som si pár mesiacov kupovala acneon a musím povedať, že to boli zbytočne vyhodené peniaze, ale tak každému niečo iné sadne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ACNEX a ACNEON - Fórum - ZDRAVIE.sk