Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dostanem odpoved ????

Príspevok v téme: Dostanem odpoved ????
HMM???

Mám jednu otazku a som zvedava ci mi niekto vie odpovedat ... preco zeny zvadzaju zadanych muzov a im to vobec nevadi ze rozbiju vztah , rodinu a preco blby chlapi podlahnu ?? a nechaju si rozbit rodinu pre jeden vecer ........ to fakt uz je to dnes pravidlom ?? uz sa nenajde nikto kto toho nie je schopny? to kazdy vztah musi skoncit podvadzanim ?? Uz normalne sa bojim mat vztah ze sa zalubim a viem ze co ma moze cakat .. co kazdeho caka .. kde je ta doba co chlapec ked lubil nepodviedol ?? preco nemozeme byt zeny jedine pre muza ako pre adama eva ?? co si tym dokazuju chlapi a co zeny?????? .... bola byy som rada keby tu reagovala aj osoba ktora podviedla co by mi na to mohla odpovedat .. smutne je to ako to dnes je .......

sweater

ved samozrejme, nech si kazdi zije podla seba, nie nalinajkovany zivot podla inych. kazdemu moze prinasat stastie nieco ine, tak nech si za tym ide. zakladatelka sa pytala preco ludia v drvivej vacsine niesu cely zivot s jednym clovekom do ktoreho sa zamiluju, tie city sa casom zmenia, mozno uplne vyprchaju, lebo to tak ma byt, lebo sme tak ´vymysleny´, aspon podla mna, ked sledujem okolie, svet.. toto je jedine vysvetlenie. ja ti nechcem brat nadej, mozno stretnes niekoho koho budes ty a aj on teba lubit na veky vekov ako si to zelas, ja ti to aj prajem :). a lost podla mna sa oplati zit aj pre okamzik, ale urcite sa tahat k nejakemu cielu ( ku ktoremu vedie kopa mensich, lahsie dosiahnutelnych) a ak sa nam podari ku nemu dospiet treba si urcit dalsi, cely zivot ma byt jedna velka vyzva si myslim, ale tiez si myslim ze si treba uzivat krasu okamziku, pretoze ( napr. aj mne sa to stalo) dospel som ku svojemu ciastocnemu cielu ( aj ten bol celku vyzva), vzdy to bol moj sen, ale zistil som ze ma vobec nespravil stastnym a zistil som ze to nieje to co v zivote chcem. tym chcem povedat ze treba zit aj v pritomnosti aby si si raz nepovedal ze cely zivot si stravil len hnanim sa za niecim co ta v konecnom dosledku aj tak stastnym nespravilo...

vevericka

to nie je len dnesny svet, to je tak stale..niekolko parov je si vernych, ale inak sa ludia podvadzaju..len v dnesnej dobe sa o tom bezproblemov hovori..ved aj pred 100-200 tak fungovali..dohodlo sa mnazelstvo, splodili dedicov a potom trada, kazdy svoju bokovku..akurat, ze vsetko potajomky lebo, co by na to spolocnost povedala..

HMM???

preco potom sa cuduju ludia ze nikto nikomu neveri a ze viera je vo vztahu najdolezitejsia ??? na co to potom je dobre ????????????

lost

nj, to potom ak slub = nic, tak ja mozem pipke v auparku slubit ze "kupim ti diamant" a po vztahu poviem "sorry, ale to bol len slub" :D

HMM???

tak a potom naco sa uzatvaraju manzelstva ? naco muz slubuje ze ju lubi ako nikoho ineho a nikoho tak lubit nebude ? naco ta naivnost a klamstva ??? ked aj tak jedneho dna to bude otrepane a radsej si najde nieco nove este nezazite ????? ja uz tomu nerozumiem naco mame nadej aj ked sa aj tak casom strati ? :( stoji par dni stastia zato aby sme sa mohli potom cely zivot trapit ?

Podstata

tiez sa priklanam tuto k niektorym nazorom ze ludia su polygamni
problem je v tom ze ludom je predkladany ideal monogamie ako nieco dokonale spravne a najma nabozenstva tlacia na ludi aby zili po cely zivot s jednym partnerom a preto su ludia k tomu podvedome nanuteni..
od prirody su ludia tahani k viacerym partnerom, biologicky nedokazu vydrzat s jednym partnerom a ani po uzavreti manzelstva alebo nejakych inych sluboch sa na ich potrebach nic nemeni...aj ked niektori ludia ziju naozaj len s jednym partnerom - ved ich nie je malo - tych povazuju za cnostnych, v skutocnosti len ptlacuju svoje potreby a v konecnom dosledku to cloveka poznaci negativnym sposobom...
keby kazdy zil s tym s kym chce, keby ludia neostavali s partnerom s donutenia a keby vedeli vzajomne jeden duheho pochopit v pripade ze sa jeden z nich zalubi do inej osoby, tak by bolo vo vztahoch urcite menej konfliktov

priklad : moj partner mi jedenho dna povie ze uz ma nelubi a ze si nasiel inu zenu..ja mu to odobrim budem statsnea ze si nasiel niekoho a ze neostava so mnou len z rutiny..nebudem vyrabat ziadne sceny ale pochopim ze v danom okamihu uz nie je medzi nami to co kedysi a ze teraz tu idylku lasky bude prezivat s niekym inym

take su ludke vztahy..kratkodobe a pocase z nich vyprsi ta iskra co bola na zaciatku a uz sa nikdy nevrati..
toto je moj nazor :)...trochu chaoticky napisane, v rychloati ale podstata by mala byt vystiihnuta

lost

sweater

a este posledne posledna vec :)

podla mna kazdy z nas jeextremny unikat, len fyzicno moze byt rovnake.. (tj. telo, ale dusa nie)

pretoze aj Einstein bol len clovek, no dokazal velmi velmi vela veci a velmi velmi cenne a dolezite veci pre ludi :) tj. mozno sa nespraval ako "my vsetci" ale "bojoval" tj "budoval" :)

A mnoho ldui z minulosti.. co sa nedrzali ziadnych zakladnych rovnic "som len clovek" "toto je nemozne, (lebo to este niekto nedokazal a/alebo mi to ucitel ohodnotil ako blbost (ucitel ma povedzme ze hypoteticky najvyssiu inteligenciu/vedomosti tj. jedinec sa opovazuje postavit sa proti ucitelovi ak kona opak a vyplati sa))"

lost

sweater

nj, sithat to moze, lenze.. potom nastava teoria relativity :) tj. to ze sa zacnem bavit prilis skoro, resp. skor ako by som sa mal, tak na to mozem doplatit. resp. moze to pokrivit moju "cestu" az natolko, ze si neuvedomim ze si mam stsanovit ciel, resp. stanovim si nizsi ciel :)

a aj ked to niekto dokaze, tj. bavit sa tak stale ma len 24 hodin denne :) tj. tiez sa musi v istom slova zmysle obmedzit :) (tj. nemoze uspokojit vsetko co chce)..

i ked.. kazdy to chape nejak inak :)

NIKTO nevie cim sme alebo NIKTO nevie odkial pochadzame :) tak preto si myslim (resp. zijem to) co ja chcem :) ak mi niekto povie "takto by si mal zit" a mne sa to paci, tak si to osvojim :) avsak nemozem tvrdit ze je to idealna cesta (i ked moje prispevky mozno tvrdia opak)

mne sa to "kym nas smrt nerozdeli" nahodou paci :)
- zaroven aj tym, ze sa mi nechce neustale 'restartovat system' tj "nabootovat ho" tj. "zoznamovat sa s novou ustavicne" :)
- verim ze budovat 1 imperium je niekedy lepsie ako budovat rychlo 1 a ked ma unudi zrusit ho a zacat odzvnova (vsimni si Cinu, a ine krajiny/skupiny ktore si buduju meno/nieco ine starocia, az mnohotisic rocia :) )
tj. aj "najlepsi kamosi" moze byt najlepsimi lebo je tam dovera, a ked je tam dovera.. tak to trva cas, tj. je jednoduchsie si udrzat cim starsieho kamosa ako urobit si noveho najkamosa

i ked.. to je uz ine ako manzelstvo, partnerstvo a/alebo laska.. lebo tam je to znacne o niecom inom :)

no len mi ide o ten princip "budovania" niecoho atd :)

ale 100 ludi 100 chuti

ten typek co vymyslel playboy mal tisice zien a je happy

iny clovek co by si mohol dovodil viac nez 1000 zien denne si zije cely zivot len s jednou a je happy :)

cize 100 ludi 100 chuti :)))

len osobne sa mi tiez nepaci nevera a jej koncept.. kazi to doveru ( minimalne u mna, voci svetu a ludom ) a tym padom komplikuje zivot (tj. stracam cas 'overovanim' si osoby, resp. budovanim si dovery)

:D

HMM???

ty sa stavas proti tomu ked budujes vztahy? mozes to vysvetlit ? preco sa stavia ? nikto sa nestavia praveze proti tomu cim sme ... kazdy to chce tak lenze ... zivot je iny ako my chceme podla mna

sweater

aha uz asi chapem co myslis :-), aj ked clovek sa moze splhat za svojim cielom/cielmi a popri tom sa stihat aj bavit, asi sme sa zle pochopili, ja neobhajujem neveru, som jeden z tych co tvrdia ze nikdy nepodvedu, ja sa len zamyslam ci ma zmysel stavat sa proti tomu cim sme, budovat vztahy ´kym nas smrt nerozdeli´, brat sa...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.