Ukazat to naj na Slovensku cudzincovi :)

Príspevok v téme: Ukazat to naj na Slovensku cudzincovi :)
veve.ricka

Coskoro (polovica septembra) ma pride navstivit moj priatel zo zahranicia na Slovensko, po prvý krát. Rada by som by som s ním spravila takú týždennú Tour of Slovakia, okruh Slovenskom, cestovali by sme vlakom. Bola by som povdacna za vas nazor na to NAJatraktívnejsie co tu mame (vaša naj jaskyna, naj hrad, naj mesto, naj tura). Osobne nechcem vynechat Spissky hrad, Tatry, Blavu, Kosice. Ak viete aj o nejakych fajn folklornych akciach, sem s tym :)
Dakujem!!! :)

cinkaa

mhehehe - hej, smutno-vtipna realita...

amiga, ved v pohode, ale ja sa tam uz nechystam. Vy ste mali stastie. Vela zalezi od kvality potravin, cerstvosti, upravy a hygieny, osem rokov zijem v zahranici, chodime kade-tade a nastastie mi nikdy nic nebolo.

amiga

podla mna to ci z toho jedla tam niekto dostane sr**ku alebo nie, sa moze stat hocikde...ja som tam bola /a nie sama/ viac krat a nikdy sa nam nic nestalo...

cinkaa

Ja by som ten obed na spisskom salasi vynechala - Amici ubytovani v nasom hoteli z neho dostali poriadnu sr...u. Ja som tam chytila salmonelozu z jaternic takisto. Takze sa nejedzte radsej doma.

Slovensko je nadherna krajina, uzasne je najma to, ze na tak malej rozlohe je velka roznorodost krajiny, prirody. Mame aj kopce aj niziny, rieky... Na druhej strane, v kazdom lese sa clovek posmykne na vykaloch, toaletaky na stromoch, pozahadzovane odpadky. Je to obrovska skoda, ze sa ludia chovaju ako voly. Akurat som sa vratila z dovolenky v horach (v zahranici) a tam to je cistucke, ludia chodia vylucne po chodnickoch a kopku som videla, ale medvediu... Mame sa este vela co ucit, ale obavam sa, ze to nikdy nebude dobre.

donoval

urcite donovaly ,a zajdite na habakuky je tam nadherne aj pre malych aj velkych
naozaj odporucam a celkovo donovaly su krasne takze :)

amiga

tak napriklad v tatralandii, mozno aj inde, by som sa pozrela na internete ze ci v obdobi kedy tam chcete ist su otvorene tie tobogany a tak...ak by boli, tak v tatralandii je voda tepla, ked budes chciet na tobogan rychlo pobehnete k nemu, ani rady nebudu...ja som bola ked bolo chladno dost, tak ale nejak sme to vyddrzali a stalo to za to