Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ukazat to naj na Slovensku cudzincovi :)

Príspevok v téme: Ukazat to naj na Slovensku cudzincovi :)
veve.ricka

Coskoro (polovica septembra) ma pride navstivit moj priatel zo zahranicia na Slovensko, po prvý krát. Rada by som by som s ním spravila takú týždennú Tour of Slovakia, okruh Slovenskom, cestovali by sme vlakom. Bola by som povdacna za vas nazor na to NAJatraktívnejsie co tu mame (vaša naj jaskyna, naj hrad, naj mesto, naj tura). Osobne nechcem vynechat Spissky hrad, Tatry, Blavu, Kosice. Ak viete aj o nejakych fajn folklornych akciach, sem s tym :)
Dakujem!!! :)

amiga

slovensky raj by ste mohli tiez navstivit este...a presne aj tie aquaparky co sa tu spominali, ak mate radi tobogany tak by som sla do tatralandie, tam by ste sa vysalili

alle

mozes skusit aj nejake aqua parky: tatralandia, besenova, aquacity poprad... tam sa da dobre oddychnut aj ked je skarede pocasie:)

veve.ricka

Tak ludia, asi to uz nejako približne mám, odchádza sa z Košíc
1. zastávka Spišská Nová Ves, Spišský hrad, Spišská Kapitula, obed na Spišskom salaši, Sivá Brada, možno Levoča
2. zastávka Poprad, Tatranská Lomnica, lanovkou na Skalnaté pleso, možno až na Lomničák, minitúra z Hrebienka na vodopády Studeného potoka
3. zastávka Liptovský Mikuláš, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, Zuberec, Habovka
4. zastávka Banská štiavnica (vyhliadková jazda vlakom, vďaka za tip allie :) ), centrum mesta, oddychový den
5. zastávka Bratislava, Devín, Bratislavský hrad, centrum

Neviem ešte koľko presne sa zdrží, možno prihodím ešte Trnavu. Možno sa podaria aj Pieniny, tie by som nerada vynechala, ale tak nezapadli mi do tej trasy...

Čo vy na to? Môže byť? :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ukazat to naj na Slovensku cudzincovi :) - Fórum - ZDRAVIE.sk